Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Zamilovaný Tomáš Klus pěl ódy na svou ženu Tamaru (30): Co všechno jí řekl a napsal?

Tomáš svoji ženu miluje. Tomáš totiž miluje všechny ženy.
+ Dalších 8 fotografií
Zpěvák Tomáš Klus (31) s manželkou Tamarou Klusovou (30) působí společně s jejich dětmi Josefínou (4), Alfrédem (1,5) a Jenovéfou (1/2 roku) jako reklama na štěstí. Důkazem je i snímek, který Klus zveřejnil na svém Instagramu, kde na svou ženu pěl jenom samou chválu. Přání k narozeninám, které dnes Tamara má, ji muselo opravdu dojmout.

Jedinou ženou, která kdy dokázala Tomáše Kluse zkrotit, byla Tamara. Za poměrně krátký časový úsek ho dotáhla k oltáři a ještě mu stihla porodit tři děti. Právě dnes má žena jeho života narozeniny, a tak se jí Tomáš rozhodl řádně vyznat lásku na svém Instagramu.

„První, čeho jsem si na Tobě všiml, Tehdáještěslečno, bylo Tvé olbřímí srdce, ve kterém teď bydlíme 2+3+2. Má nádherný dar – je dobré a rádo se druží, dává dohromady. Přeju Ti, aby vždy bilo štěstím a láskou a bylo vždy tak nadšené k dobrodružstvím, co nás svádí k sobě,“ píše své ženě pohledný zpěvák. No nechtěla by ho každá?

Mohlo by vás zajímat

Další články