Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Zamilovaný snowboarďák Jiří Mádl slaví 35 let: Herec randí s nádhernou Adrijanou

Snowboarďák Jiří Mádl slaví 35 let: Randí s ex Vojty Kotka
Zdroj: showpix.cz
+ Další 2 fotografie
NAROZENINY

Úspěšný herec Jiří Mádl slaví své 35. narozeniny. V práci mu to jde jako po másle, s ženami to má ale o něco složitější. S bývalou přítelkyni Zuzanou plánoval založit rodinu, jenže jejich vztah se rozpadl. Nyní to však vypadá, že je opět šťastný. Po jeho boku se objevuje bývalá přítelkyně Vojty Kotka.

Herec Jiří Mádl studoval gymnázium, ovšem jeho pozornost se upínala především na hokej, kterému se věnoval i závodně. Jenže pak přišlo zranění a jeho hokejová kariéra byla u konce. A tak se začal objevovat v mládežnických divadlech.

Jiří Mádl ve Snowboarďácích

Zkusil napsat taky divadelní hru a vyhrál s ní divadelní soutěž. Pak se objevil ve dvou videoklipech a pár krátkých filmech, které vytvořil jeho kamarád.

Rozjezd jeho kariéry byl pomalejší, pak ale přišel zlomový rok 2003. V té době totiž přijel do Prahy na konkurz Snowboarďáků a režisér Karel Janák jej vybral ze sedmi stovek uchazečů. Role mu náramně sedla a společně s hercem Vojtou Kotkem se stali idoly všech teenagerů.

Jirka Mádl se objevil taky ve snímcích Rafťáci, Ro(c)k podvraťáků, Gympl, Probudím se včera, Jak se krotí krokodýli nebo třeba Lída Baarová. Během hraní stihl vystudovat i Sociální a masovou komunikaci na Univerzitě Jana Amose Komenského.

Partnerky Jiřího Mádla

Mádl se však neobjevuje jen před kamerou, ale i za ní. Píše totiž scénáře a dělá filmovou režii. Jeho scenáristickým i režijním debutem byl snímek Pojedeme k moři, za což byl nominován na Českého lva. Druhý jeho počin je film Na střeše.

Jiří Mádl randil dva roky s půvabnou blondýnkou Zuzanou, se kterou plánoval budoucnost i rodinu. Ovšem jejich vztah po dvou letech zkrachoval. Stejným neúspěchem skončil i jeho předchozí vztah se sympatickou herečkou Evou Josefíkovou, se kterou byl přes tři roky.

Nyní hvězda Snowboarďáků randí s Adrijanou Trpkovič, která se věnuje scénografii a kostýmům. Ta už dříve chodila s Vojtou Kotkem, teď je ale po boku Mádla a společně působí velmi zamilovaně. Bude to ta pravá?

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy