Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Zamilovaný Sámer Issa exkluzivně: Co řekl o své nové lásce Julii Anně Šulcové

Zdroj: Se souhlasem Sámera Issy
+ Dalších 5 fotografií
rozhovor

Zpěvák a bývalý účastník první řady SuperStar Sámer Issa (35) se nedávno na sociálních sítích pochlubil, že už není single. Jeho nová přítelkyně je mladičká Julie Anna Šulcová (22), se kterou se zpěvák seznámil při natáčení videoklipu. Sámer eXtra.cz prozradil, že jeho drahá polovička rozhodně není křehká květinka. 

Oblíbený zpěvák Sámer Issa neměl v poslední době štěstí v lásce. Nedávno se rozešel se starší partnerkou Pavlou a stal se z něj osamělý muž.

Sámer začal makat a s prací přišla i láska. Při natáčení videoklipu se zamiloval do mladší Julie Anny Šulcové a po jejím boku jen září.

"My se vlastně známe už delší dobu. Máme společnou kamarádku, a dokonce znám i maminku Anny. Nemohu říct, kdo koho sbalil. Vyplynulo to nějak ze situace. Spolupracovali jsme na mém novém videoklipu," řekl Sámer Issa eXtra.cz.

Umí mě srovnat, říká Sámer o své lásce

Přestože Julie Anna působí jako křehká květinka, zpěvák se svěřil s tím, že skutečnost je trochu jiná.

"Mám na ní rád, že mě umí srovnat. Je velký pedant na práci a nebojí se zařvat," řekl Issa eXtra.cz s tím, že si na své partnerce nejvíce váží dobrého srdce.

"Moc bych si přál, aby to byla konečně ta pravá, ale rozhodně jí nebudu v ničem bránit. Je přece jenom hodně mladinká," dodal.

Související články

Další články