Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Zamilovaný Růžička a jeho Marie už mají jména pro své dítko!

Tak co to bude?
Zdroj: Facebook
+ Dalších 6 fotografií
Vladimír Růžička a jeho milovaná snoubenka Marie čekají dítě! Jeho snoubenka je nadšená a pár společně tuto radostnou událost oznámil přes sociální síť Facebook. Nyní se exkluzivně pro TN.cz rozpovídali o miminku. Co budoucí maminka práskla?

Zamilovaný pár se už nemůže dočkat příchodu svého prvního společného potomka. Snoubenka bývalého hokejisty a trenéra Vladimíra Růžičky Marie se rozpovídala o svém těhotenství. Oběma je prakticky jedno, jestli se jim narodí holčička, nebo chlapeček. „Hlavně si přejeme, aby bylo miminko zdravé,“ tvrdí budoucí maminka.

„Pohlaví je to nejmenší. Jména už máme vybrané, ale to si necháme pro sebe. Děti jsem měla a mám velice ráda. Nikdy jsem je ale neplánovala, až teď s Vláďou,“ dodává Marie, která podle svých slov předtím děti moc neplánovala. Ale jak je vidět, Vladimír má na ni dobrý vliv a v jeho snoubence se probudil mateřský cit.

Pro Růžičku to nebude na rozdíl od Marie až takový šok, protože sám už dvě děti má, tudíž ví, co bude následovat. Se svou ženou Evou, která před rokem podlehla vážné nemoci, má dceru a syna.

Marie už nemohla své těhotenství dále držet v tajnosti, a proto s rozhodla, že to ve středu oznámí všem fanouškům, které má na Facebooku: „S velkou radostí bychom vám chtěli oznámit, jak jsme slíbili, že už nebudeme jen pár… Ale budeme RODINA. Jsme velice šťastní a na miminko se oba moc těšíme,“ napsala si do statusu Marie.

Oba dva jsou šťastní a velice zamilovaní. Stejně jako na příchod miminka se těší, až si 10. června řeknou své ANO!

Související články

Další články