Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Zamilovaný Pierce Brosnan: Ukázal svou kulatou manželku na pláži!

To je romantika!
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Pierce Brosnan oslavil 64. narozeniny stylově. Svoji manželku Keely Shaye Smith vzal na Havaj, kde se procházeli ruku v ruce na pláži a užívali si jeden druhého. Tihle dva tvoří jeden z nejstabilnějších hollywoodských párů a i po letech společného soužití vypadají jako zamilovaní puberťáci.

Bývalý James Bond není žádný hollywoodský floutek, co by stárnoucí manželku vyměnil za „nový model“. Jednou už byl ženatý, ale ovdověl. Jeho první žena se jmenovala Cassandra Harris a v roce 1991 zemřela na rakovinu vaječníků. A rodinná tragédie tím neskončila. V roce 2013 zemřela jeho dcera Charlotte, kterou měl s Cassandrou. Také na rakovinu vaječníků.

„Už dávno se nedívám na sklenici jako na napůl plnou, věřte mi. Velký černý pes melancholik mi občas sedá po boku,“ svěřil se při rozhovoru.

Není proto divu, že Brosman si váží života a chce strávit se svou spřízněnou duší tolik času, kolik jen může. A jeho druhou velkou láskou je právě vnadná novinářka Keely Shaye Smith. Setkali se v Mexiku a vzali se v roce 2001.

Od té doby bez sebe nedají ani ránu. Mají spolu dva syny a jak je z fotek poznat, Keely je pro Pierce stále tou nejkrásnější ženou na světě. A tomu nezabrání ani kila navíc.

„V životě nepotřebujete velký domov, potřebujete dobrý stůl, za který se můžete posadit, dobrou postel na spaní, výhled a láhev opravdu dobrého vína," shrnuje Pierce svůj životní styl.

Související články

Další články