Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Zamilovaný Milan Peroutka a první slova o velké lásce: Jsme spolu půl roku a jsem opravdu šťastný, prozradil

Milan Peroutka.
Zdroj: Herminapress
+ Další 4 fotografie
nová láska

Zpěvák Milan Peroutka si své soukromí v oblasti milostného života velmi pečlivě střeží a o tom, s kým zrovna randí, veřejně nemluví. V rámci svátku všech zamilovaných ale udělal výjimku a v rozhovoru pro eXtra.cz prozradil své plány na valentýnský večer a otevřeně promluvil o své lásce. 

Valentýn je důvod k oslavě

Známý zpěvák Milan Peroutka o svých láskách mluví jen velmi sporadicky, tentokrát ale kápl božskou a pochlubil se, jaké jsou jeho plány na večer o svátku svatého Valentýna.

"1. máj i 14. únor je jako důvod k pěkné oslavě samozřejmě vítán. Já jsem to dnes zatím oslavil tím, že mám představení a pak focení s kapelou, takže je to takové pracovní, ale každopádně Valentýna slavím," řekl eXtra.cz oblíbený muzikant. "Večer plánuju nějaké jídlo, dokonce to vidím tak, že zkusím sám něco uvařit. Zatím nevím co, ale nějak to pořeším," dodal Milan s tím, že pro něj vůbec není podstatné, zda je Valentýn svátek americký, anebo český, prostě ho slaví rád.

Z Peroutkových slov tak mezi řádky jasně vyplynulo, že už není single. "Ano, momentálně nejsem sám," prozradil s úsměvem. "Jsme spolu půl roku a samozřejmě přemýšlím, jak o tom promluvit veřejně. O svém vztahu už sice mluvím, ale ne nějak konkrétně," doplnil s tajemným úsměvem zpěvák.

Lásku neskrývá

Před rodinou ale dávno nic neskrývá a dokonce již svůj protějšek představil i své mamince. "Moje maminka je nadšená," uvedl Milan a z jeho hlasu byla cítit upřímná radost, že to ve vztahu s "budoucí tchyní" nijak neskřípe. "Jako každá správná máma, rodina nebo kamarádi jsou samozřejmě rádi, hlavně když je ten člověk šťastnej, takže musím zaklepat, že to tak je, a jsem teď opravdu šťastnej," dodal Milan, který je jednou z hvězd připravovaného představení divadla Broadway s názvem Já, diktátor.

Ještě před časem nebyl Peroutka v oblasti lásky příliš optimistický. "Mám nějakou zvláštní zálibu v tom upadat do vztahů odsouzených k neúspěchu," řekl v rozhovoru pro idnes.cz. "Když se zamiluji, chci totiž sto procent, bez kompromisů, a když je tomu jinak, začnu mít pochybnosti. Nesnáším ten stav být závislák a trochu se bojím, že láska mě jednou zničí," dodal hudebník, na kterém je nyní vidět, že pochyby jsou pryč a opravdu září štěstím.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy