Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Zamilovaný Karel Janeček a jeho Lilia: Novomanželé si užívají mrazivé líbánky v ledovém království

Karel Janeček a jeho Lilia: Novomanželé si užívají mrazivé líbánky
Zdroj: se souhlasem Lilie Khousnoutdinove
+ Dalších 9 fotografií
svatební cesta

Sotva si miliardář Karel Janeček (48) a jeho milovaná Lilia Khousnoutdinova (33) řekli své ano, odjeli vstříc zážitkům a nekonečné romantice. Kdo by ale čekal teplo a exotiku, ten je na omylu. Manželé vyrazili do země sněhu a ledu. Líbánky si totiž užívají na Islandu, s čím se svěřili na Instagramu.

Liliino přání

Vydat se až daleko na sever a strávit se svým mužem Karlem Janečkem svatební cestu v "ledovém království" si Lilia Khousnoutdinova přála už dlouho. Dokonce se ještě před svatbou redakci eXtra.cz svěřila, kam na líbánky zamíří. "Kdysi jsem měla plán, že bychom jeli na sever Barmy, kterou miluji. Nicméně aktuální nejen pandemická, ale hlavně politická situace v Barmě mým plánům úplně nepřeje. Takže si budu muset s Barmou počkat a vřele doufat, že se dočkám. Každopádně poletíme jinam. Ještě ale nevíme kam. Zvažujeme nějaké destinace směrem na sever. Možná zase za polární kruh a tentokrát snad uvidíme i polární záři," svěřila se vystudovaná historička.

Září štěstím

Jak je vidět Karla a Lilii hřeje na Islandu nejen láska, ale i péřové bundy a jačí vesta. "Zatím jsem tady nesundala novou vestu z jačí vlny," svěřila se Lilia na svém Instagramu. "Tato vesta je... nejlepší, co jsem mohla vzít s sebou na Island," dodala k roztančené fotografii s ledovým mořem v zádech. Na všech fotografiích, které pár na sociální sítě přidává, je vidět, že si líbánky užívají se vším všudy a trocha té zimy a ledového větru je rozhodně nerozhází.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy