Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zamilovaný Jarda Jágr: S přítelkyní Dominikou už plánují miminko

Zamilovaný Jarda Jágr: S přítelkyní Dominikou už plánují miminko
Zdroj: Profimedia.cz / Bohemia Model
+ Dalších 17 fotografií
budoucí rodiče
Hokejista Jaromír Jágr se novým vztahem s půvabnou Dominikou už netají. O 22 let mladší přítelkyni už dokonce seznámil i se svou rodinou. Není to ale poslední krok v jejich vztahu, který udělali. Hokejistova neteř totiž prozradila, že se její strýc nejspíš chce stát tatínkem.

Čtyřměsíční vztah Jaromíra Jágra (48) a Dominiky Branišové (26) se posouvá stále dál. Pár údajně nyní přemýšlí nad dalším milníkem v jejich životě a už uvažují o rozšíření jejich rodiny. To Blesku potvrdila Jardova neteř Pavlína Jágrová (26).

"Moc bych chtěla miminko, cítím, že už je čas a že můj přítel je ten pravý," svěřila se nedávno Pavlína. Dodala také, že by se tak stala rodičem dříve než její strýc. To už si ale nejspíš nemyslí. "No, možná bude nakonec strejda rychlejší," řekla Pavlína.

Je tak možné, že hokejista konečně našel svou spřízněnou duši. "Byli jsme na společné večeři, já, můj přítel a strejda se svou přítelkyní, kterou nám tak představil. Je to skvělá holka a strejda je šťastný. Věřím, že mu to už konečně vyjde a že tohle je ta pravá," dodala neteř.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy