Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Zamilovaný Extra Host Mikolas Josef celý září: Promluvil o své lásce i o Jarmile Šulákové

+ Dalších 20 fotografií
ROZHOVOR
Zpěvák Mikolas Josef (24), který uspěl v předloňské Eurovizi, je většinou veřejně na slova o své lásce na slovo skoupý. Nová přítelkyně ho ale úplně změnila, celý září, a tak se rozpovídal i o věcech svého srdce. A proč je slavný i díky Jarmile Šulákové? Podívejte se na rozhovor s mladým hudebníkem ve videu pro pořad Extra Host.

Vztah

„Já spoustu let o lásce nemluvil. Prošel jsem několika vztahy. Jeden byl v době, než jsem se dostal do povědomí, a skončil těsně poté. Po tomhle vztahu jsem byl nakřáplý a nebyl jsem do ničeho hrr. Když jsem někoho měl, nemluvil jsem o tom. Přijde mi to jako hodně intimní věc. Ale už jsem došel tam, kde jsem o tom schopný mluvit. Jsme spolu s Dianou Jsem hodně šťastný a snad mi to lidé budou přát,“ řekl nám zpěvák Mikolas Josef, jehož song z Eurovize Lie To Me nasbíral na Youtube už třináct milionů zhlédnutí.

Jeho osud překvapivě kdysi poznamenala valašská královna lidové písně, která před třemi lety zesnula.

Šuláková

„Bylo mi asi pět let, když mě tatínek vzal na koncert, byla to skupina Fleret s Jarmilou Šulákovou Pro mě to byl obrovský zážitek. Na stage přišel týpek s červenou elektrickou kytarou. Od té doby jsem věděl, co chci dělat,“ svěřil se v rozhovoru energický mladík, který toho má tolik na srdci, že ho občas je pomalu těžké stíhat, kolik toho stihne říct. Možná i to s ním dělá láska.

Proč opustil spolupracovníky v USA a Kanadě? Jak těžká je tvorba písniček? Jak se naučil dobře anglicky? Za co ho zatkli ve Vídni?

Uklízeč

Proč nezpívá česky? Jak se dostal k mytí záchodů a na stavbu a proč je na to hrdý? Proč opustil dráhu modela, co ho na ní zklamalo a jak dobře je placená? Proč se při nedávném focení spodního prádla málem propadl hanbou?

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Mikolas Josef otevřeně odpovídá okouzlené moderátorce Evě Decastelo (41) ve videu na začátku článku, které se natáčelo v pražském Advivum Wine Baru Děkujeme za zapůjčení prostor.

Další díl pořadu Extra Host přineseme v neděli 22. března 2020.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde

Výběr z předchozích dílů:

Související články

Další články