Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Zamilovaný 1. máj: Třeštík líbal Decastelo, Soukup pusinkoval Agátu a Borhyová mátla

Prvomájové líbačky: Třeštík s Decastelo i zamilovaná Borhyová
Zdroj: se souhlasem Evy Decastelo a Lucie Borhyové/koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
lásky čas

Prvomájové polibky slavných se ani letos nenesly jen v duchu romantické lásky. Zatímco si Třeštík s Decastelo či Lucie Borhyová užívali milostného opojení pod rozkvetlými třešněmi, další se o prvomájovou lásku dělili s rodinou nebo se svými sledujícími na sociálních sítích. Redakce eXtra.cz zmonitorovala dění na Petříně, kde byli středem pozornosti Agáta Hanychová a Jaromír Soukup.

Vášnivou líbačku před objektivem fotoaparátu předvedl fotograf Tomáš Třeštík ​a herečka a modelka Eva Decastelo. ​Dvojice se dala dohromady poté, co se Tomáš rozešel se svou ženou Radkou, se kterou má dvě děti. Eva se zase loni rozvedla se svým mužem, scenáristou Reném, s nímž má i ona dvě děti.

Tomáš si zálusk na Evu dělal už před více než dvaceti lety, kdy se poprvé seznámili. „Kroužil jsem kolem ní, hrozně se mi líbila, ale nikdy by mě nenapadlo, že by si mě vůbec třeba všimla. Zpětně ale říká, že mě tam zaregistrovala. Ale tehdy tam byl i Matěj Ruppert ​z Monkey Business. Měl větší tah na branku a tehdy to zkrátka zprodukoval o trochu líp než já,“ vzpomínal Třeštík v lednu pro web iDnes.cz.

Záměna s Krajčem?

Svou prvomájovou pusu ukázal i hvězdný pár Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem, který se teprve nedávno dočkal prvního společného potomka – malé Rozárky. Společně vyrazili na místo z nejtradičnějších - květnový Petřín - a redakce eXtra.cz byla u toho.

Polibek od partnera dostala také moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová. Její dlouholetou láskou je právník Michal Smečka, společné soukromí si však Lucka po dlouhé roky hlídala – až do nedávna. V komentářích u jejího příspěvku na sociálních sítích se někteří věnují podobě jejího miláčka s hudebníkem a frontmanem kapely Kryštof, Richardem Krajčem, a to zejména z profilu.

A zamilovaný snímek z letošního 1. května má i manželka bývalého hokejového útočníka a trenéra Marie Růžičková. S Vláďou se zašli políbit pod rozkvetlou sakuru ozdobnou. Marie tak dala najevo, že jejich vztah je v naprostém pořádku, a to i přes skutečnost, že média i veřejnost s oblibou rozebírají její kariéru tanečnice v minulosti.

„Tancovala jsem v klubech a nikdy to nepopírala, neumím to. Média mně dala různé nálepky, ale zbytečně. Jsem úplně normální holka a nikdy jsem svoje tělo neprodávala,“ řekla Růžičková spisovatelce Kateřině Tůmové. Ukázku z její knihy přinesl web Deník.cz.

Absolonová s největšími láskami

Moniku Absolonovou přesně před dvěma lety místo oslavy lásky zastihl rozchod se snoubencem Tomášem Hornou. Zveřejnila proto fotku, kde ji na tváře líbají její dvě největší životní lásky – její synové. Letos tuto tradici na svém Instagramu zopakovala.

O zamilovanou fotku se svým dlouholetým partnerem, namakaným mistrem svět v benchpressu Radkem Filipim, se podělila také hvězdná zpěvačka Lucie Bílá.

Na další zamilované páry se můžete podívat v naší galerii.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy