Není to ještě tak dávno, kdy pro Leoše Mareše (39) byly ženy spíš takové rozptýlení a radši si s nimi jen zašpásoval a pak šel dál. Jenže se zdá, že ho módní redaktorka Monika Koblížková (34) uchvátila natolik, že by jí snesl i modré z nebe. Dokonce se nebojí ani veřejných vyznání lásky.

Týden si spolu v Thajsku užívali romantickou dovolenou, ale teď nastal moderátorovi zase pracovní zápřah. Dorazily tam totiž finalistky České Miss na soustředění a teď se své lásce nemůže plně věnovat. Ale Monika se nemusí bát, Leoš má oči jen pro ni.

„Do Thajska dnes dorazily finalistky… Já už svou vítězku mám. Je to dívka Monika Kobližková,“ pěl ódy na svou vyvolenou brunetku. To je na Leoše opravdu silný kalibr, takhle se k citům veřejně nevyjadřoval. Ani při bouřlivém vztahu s Petrou Faltýnovou (37).

Ale stejně je možná lepší, že je tam se svým partnerem, co kdyby se mu jen tak čistě náhodou zakoukala očka na holky v bikinách. Přeci jen minulý rok tam měl prožít románek s jednou z dívek. Jenže to vypadá, že se z něj stal podpantoflák a vyznání lásky jsou pro něj na denním pořádku.