Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zamilované vyznání lásky Leoše Mareše. Při jeho slovech vám budou téct slzy dojetím

Vypadá to, že vedle Moniky našel vytouženou lásku.
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Spousta lidí si myslela, že má moderátor Leoš Mareš srdce z kamene. Vždyť svou manželku podváděl a opustil ji, když byla těhotná. Pak dál holky střídal jak ponožky. Jenže poslední dobou šokuje svou romantickou povahou a dokonce veřejně vyznal lásku své nejnovější přítelkyni Monice Koblížkové.

Není to ještě tak dávno, kdy pro Leoše Mareše (39) byly ženy spíš takové rozptýlení a radši si s nimi jen zašpásoval a pak šel dál. Jenže se zdá, že ho módní redaktorka Monika Koblížková (34) uchvátila natolik, že by jí snesl i modré z nebe. Dokonce se nebojí ani veřejných vyznání lásky.

Týden si spolu v Thajsku užívali romantickou dovolenou, ale teď nastal moderátorovi zase pracovní zápřah. Dorazily tam totiž finalistky České Miss na soustředění a teď se své lásce nemůže plně věnovat. Ale Monika se nemusí bát, Leoš má oči jen pro ni.

„Do Thajska dnes dorazily finalistky… Já už svou vítězku mám. Je to dívka Monika Kobližková,“ pěl ódy na svou vyvolenou brunetku. To je na Leoše opravdu silný kalibr, takhle se k citům veřejně nevyjadřoval. Ani při bouřlivém vztahu s Petrou Faltýnovou (37).

Ale stejně je možná lepší, že je tam se svým partnerem, co kdyby se mu jen tak čistě náhodou zakoukala očka na holky v bikinách. Přeci jen minulý rok tam měl prožít románek s jednou z dívek. Jenže to vypadá, že se z něj stal podpantoflák a vyznání lásky jsou pro něj na denním pořádku.

Související články

Další články