Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Zamilované páry na Miss Czech Republic: Agáta se tulila k Soukupovi a nebezpečně odhalená Pomeje se snoubencem

Páry na Miss Czech Republic: Agáta se Soukupem, zasnoubená Pomeje a krásná Perkausová s manželem
Zdroj: koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 12 fotografií
finále miss

Finálový večer Miss Czech Republic byl velkou společenskou událostí. Sešla se na ní spousta hvězdných celebrit a řada z nich přivedla i své slavné či méně známé protějšky. Blýskli se tu influenceři, moderátorky, herci, ale i další lidé z veřejného života. Podívejte se na páry z akce tak, jak je zachytily objektivy fotografů eXtra.cz. 

Spousta párů vzala finálový večer Miss Czech Republic jako příležitost blýsknout se spolu ve společnosti. I když Eva Decastelo trpí bolestmi po nedávné nehodě, nenechala si s partnerem Tomášem Třeštíkem finále soutěže krásy ujít. S manželem Karlem Vágnerem dorazila modelka Simona Krainová, lidé ale měli oči jen pro její obří výstřih. Upoutat pozornost bujným dekoltem uměla i Andrea Pomeje, která dorazila se snoubencem Petrem.

Agáta, Sharlota i influenceři

Jedním z nejsledovanějších párů poslední doby je Agáta Hanychová s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem a ani ti si akci nenechali ujít. A to i přesto, že je influencerka v šestinedělí a malou Rozárku přivedla na svět teprve před měsícem. Nutno dodat, že Agáta vypadala skvěle. Raperka Sharlota pak dorazila s manželem, také raperem, Lucasem Blakkem. Krásnou přítelkyni přivedl influencer Tomi z reality show Like House.

Podnikatel Viktor Hajíček zase vyvedl na soutěž krásy její královnu z roku 2019 Denisu Spergerovou. S partnerem dorazila i módní návrhářka Hermine Khalaf Pogosyan. Muž roku Dominik Chabr se po slavnostním koberci prošel s krásnou přítelkyní. S partnerkou a influencerkou Veronicou Biasiol dorazila i pokerová šampionka a účastnice Survivoru Barbora Mlejnková.

Playboy Leo Beránek

Opravdovým playboyem akce se stal ale Leo Beránek starší, který dorazil hned se dvěma sličnými dívkami. To moderátorka Eva Perkausová přišla s manželem Ivanem. Influencer Datel zase dorazil s krásnou přítelkyní Bárou, která předvedla své nové silikony. Hvězdnými páry se to prostě na vyhlášení Miss Czech Republic jen hemžilo. Jejich fotky si můžete prohlédnout v naší galerii.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy