Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Zamilované hrdličky šly s pravdou ven: Machine Gun Kelly ukázal první foto s krásnou Megan Fox

Zamilované hrdličky šly s pravdou ven: Machine Gun Kelly ukázal první foto s krásnou Megan Fox
Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
Láska
Kráska Megan Fox a zpěvák Machine Gun Kelly šli konečně s pravdou ven. Od doby, co Megan oznámila rozvod s Brianem Austinem Greenem, uveřejnil čerstvý páreček poprvé společnou fotku na sociální síti. Oficiálně tak potvrdili svůj vztah a jak je vidno, oba jsou bláznivě zamilovaní.

Když se Megan Fox (34) rozhodla opustit manžela Briana Austina Greena po deseti letech, zaskočila nejednoho fanouška. Už v květnu bylo předmětem spekulací, že si pohledná herečka našla někoho jiného. No a konečně je to oficiálně potvrzeno.

Zamilované hrdličky

Největší podezření, v kom krásná Megan našla zalíbení, padlo na kontroverzního rappera Machine Gun Kellyho, skutečným jménem Colsona Bakera. A jak všichni předpovídali, přesně tak tomu bylo. Megan naprosto propadla lásce se zpěvákem Machine Gun Kellym.

Sám zpěvák to konečně potvrdil, když na sociální síť vyvěsil snímek, kde po jeho boku stojí Megan Fox. "Čekal jsem celou věčnost, než tě znovu najdu," komentoval přidaný snímek, na který se můžete podívat ve fotogalerii.

V podcastu Give Them Lala... With Randall pořadu Entertainment Tonight pak pár promluvil o jejich lásce. A jak se zdá, jsou v tom až po uši. "Potkali jsme se koncem minulého roku při natáčení filmu Midnight in the Switchgrass. Už před natáčením jsem tušila, že to mezi námi bude jiskřit. A bylo to tak," vzpomínala Megan. "Okamžitě po našem prvním setkání jsem věděla, že Colson je má spřízněná duše. Cítila jsem, jako bychom se kdysi v dávné minulosti už potkali," pokračovala. "Od chvíle, kdy jsme se poznali, jsme nerozluční. Mění můj pohled na svět, je to úžasné. Jsme jako dvě poloviny jedné duše, které se po dlouhé době zase konečně setkaly," dodala krásná herečka.

K tomu se samozřejmě vyjádřil i Colson. "Každý den před natáčením jsem se snažil o oční kontakt. Když přijela Megan na plac, vystoupila z auta a šla pět kroků k maskérně, kde se nechávala nalíčit. Každé ráno jsem tam seděl, čekal a doufal, že se naše pohledy zase na chvíli setkají," řekl Machine Gun Kelly.

Související články

Další články