Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

ZAMILOVANÉ HRDLIČKY: Jarda odhodil brusle a vzal Veroniku Kopřivovou na romantický výlet!

To jsou ale hrdličky.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 21 fotografií
Legendární útočník Floridy Panthers si udělal i během nabité sezóny čas na svoji přítelkyni. Veroniku Kopřivovou vzal na romantický výlet. Ta samozřejmě využila každou možnost pro to, aby společné chvíle sdílela na sociálních sítích.

Možná je každý kritizuje a většina veřejnosti by si po boku Jaromíra Jágra (44) přála jinou dívku. Každopádně těmhle dvěma je to úplně jedno a navíc společně vypadají opravdu spokojeně. To je nejspíše to nejdůležitější.

Jágr si navíc i během nabité sezóny v NHL udělal na svoji krásku čas a vytáhl ji na výlet. Veronika z toho byla tak odvařená, že samozřejmě musela momentkami z výletu zahltit celý svůj instagramový profil.

Zrelaxovat a přijít na jiné myšlenky je ale potřeba, obzvlášť když se Jaromírovi a celé Floridě letos těžce nedaří. Jsou totiž za branami play-off a potřebují pomalu zabrat. Sezóna je ještě sice dlouhá, ale velká ztráta se ke konci dohání špatně. Tak snad výlet s milovanou Veronikou dokáže Jardu nabudit a Panthers pomůže k bodům nějakou trefou…

Související články

Další články