Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Zamilované Elišce Bučkové láska sluší: S ředitelem autosalonu Radkem vrkají jako holoubci

Majitel autosalonu Radek Vácha a Eliška Bučková.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
láska

Je vidět, že láska jí opravdu svědčí. Modelka a misska Eliška Bučková (34) je již nějakou dobu šťastně zadaná s ředitelem autosalonu Radkem Váchou (43). Společně se navíc ukázali na otevření nového baru Pruts, kde se od sebe prakticky neodtrhli a vyměňovali si zamilované pohledy, jak zachytila přítomná redakce eXtra.cz.

Královna krásy Eliška Bučková je opravdu šťastná. Je to patrné z fotografií, které pořídila redakce eXtra.cz na otevření baru Pruts v centru Prahy.

Společně s ní totiž na otevíračku dorazil její partner, ředitel autosalonu Radek Vácha. Na akci si vyměňovali zamilované pohledy, objímali se a nechyběl ani polibek. Je zkrátka vidět, že jsou jako dvě hrdličky.

Rodinná idylka

Poprvé se s partnerem modelka pochlubila v roce 2022 prostřednictvím Instagramu. „Byl to výjimečný rok. Plný emocí, změn, radosti, slz, bolesti, výčitek, lásky, štěstí. Od začátku jsme si řekli, že vždycky budeme konat v pravdě, lásce a ve svobodě. Naše láska a rozhodnutí bylo těžké pro mnoho lidí, nás nevyjímaje. Ale jsme jenom lidi, kteří se do sebe zamilovali tak jako nikdy v životě. A děkuji bohu, že dnes už snad mohu říct, že dnes jsme všichni šťastní a možná i víc než kdykoli předtím,“ napsala tehdy k jejich první společné fotce Bučková.

Dvojice už spolu dokonce bydlí v domečku za Prahou. Často s nimi navíc tráví čas i dva synové z Váchova předchozího vztahu.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy