Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Zamilovaná Tereza Hlůšková: Předvedla ukázkovou líbačku s fešným fotbalistou

Tereza svou lásku s Mariánem Kovářem už netají.
Zdroj: se souhlasem Terezy Hlůškové
+ Dalších 8 fotografií
láska

Tereza Hlůšková se doslova mění před očima. Z pákistánského vězení se vrátila jako vyplašená malá myška, ale brzy se rozhodla na sobě zapracovat. Po letech má konečně opět možnost o sebe pečovat a dopřávat si tak jako jakákoliv jiná žena. S novým vzhledem samozřejmě brzy přišla i nová láska a Tereza na svém Instagramu konečně ukázala zamilovaný polibek s fotbalistou Mariánem Kovářem (29). 

Pohádkový polibek

Po návratu domů z Pákistánu, kde si Tereza Hlůšková několik dlouhých let odpykávala svůj trest, její popularita vystřelila raketově vzhůru. Po propuštění z vězení se poměrně rychle oklepala a brzy se zařadila mezi veřejně známé osobnosti, které na Instagramu sledují desítky tisíc lidí. Díky tomu, že se rozhodla nesedět v koutě, se stala brzy objektem zájmu mnohých mužů. Její srdce si nakonec získal fešný fotbalista FC Slovácko Marián Kovář.

Před časem se Tereza nechala slyšet, že je zamilovaná, ale až nyní konečně na svém Instagramu zveřejnila fotografii, která dokazuje, že v tom lítá až po uši. "Jestli najdeš v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede. - Arthur C. Clarke," připsala blondýnka citát ke snímku, kde se na balkoně vášnivě líbá se svým novým přítelem. Touto fotografií tak učinila přítrž všem spekulacím a veřejně ukázala, že lásku k fotbalovému útočníkovi z Uherského Hradiště chce vykřičet do světa nejen sociálních sítí.

Podpora followerů

Od toho osudného večera, kdy zveřejnila polibek jako vystřižený z romantického filmu, hned následujícího rána zveřejnila další společnou fotku se svým přítelem a dlužno dodat, že jim to spolu moc sluší. Lásku Tereze přejí i její sledující a vyjadřují jí velkou podporu.

"Gratulace Terko, ať jste spokojený a šťastný," napsala k příspěvku jedna z jejích followerek. "Zamilovanost vám sluší...," okomentovala polibek Terezy a Mariána další. "Sluší vám to a moc vám to přeju," připsala komentář další z Tereziných fanynek.

Kovář není první sportovec, se kterým byla Hlůšková po svém návratu do Česka spojována. Vztah měla mít i s MMA zápasníkem Michalem Kotalíkem, který deníku Blesk přiznal, že jsou v kontaktu. S ním měla podobný osud, protože i on strávil čtyři roky za mřížemi, a to za těžké ublížení na zdraví.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy