Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Zamilovaná prezidentka na dovolené: Zuzana Čaputová vyvezla i nového přítele Rizmana

Zamilovaná prezidentka na dovolené: Zuzana Čaputová vyvezla i nového přítele Rizmana
Zdroj: archiv Zuzana Čaputová
+ Dalších 5 fotografií
Rodinná idylka
Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová vyrazila na dovolenou do Tater. Doma samozřejmě nenechala svoje dcery ani přítele Juraje Rizmana. Všichni si to náramně užívají a Čaputová se na sociální síti pochlubila, jak moc.

Prezidentka Slovenska Zuzana Čaputová si užívá léta plnými doušky. Aktuálně je na dovolené ve Vysokých Tatrách. Společně s ní vyrazily do hor i dcery Lea a Emma. Čaputové nový přítel Juraj Rizman se samozřejmě k rodinnému výletu také přidal.

"Zdravím z dovolené v Tatrách. Tolik krás a zajímavých míst máme doma. Stále je důvod, proč se sem vracet, stále je co objevovat. Skvělí lidé a nádherná příroda. Važme si jí, respektujme ji a chraňme," vzkázala fanouškům Čaputová na sociální síti.

Vypadá to, že se na dovolené všichni skvěle baví a že by se nudili, se rozhodně říci nedá. Obzvlášť si dovolenou pak musí užívat Zuzana s milovaným Jurajem, kolem kterého je v poslední době díky vztahu s prezidentkou pořádné haló

Čaputová se pochlubila i zamilovanými snímky, na kterých se s Jurajem drží za ruce a vypadají jako nejšťastnější pár na světě. Jak moc jim to spolu sluší, se můžete podívat ve fotogalerii.

Související články

Další články