Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Zamilovaná Nela Boudová: Blízký kamarád prozradil, proč se zakoukala do Jana Tuny

Nela Boudová a Jan Tuna: Blízký kamarád prozradil, proč jsou spolu
Zdroj: profimedia, koláž eXtra
+ Další fotografie
LÁSKA

Herečka Nela Boudová (53) už minimálně půl roku chodí s moderátorem Janem Tunou (48). Láska mezi nimi se rozvinula na horách, kde byli s partou kamarádů. Co charismatické hvězdě mnoha seriálů a filmů na někdy nekompromisním ochránci spotřebitelů zaimponovalo?

Zveřejnil(a) Jan Tuna dne Sobota 7. srpna 2021

Jan Tuna: Nela Boudová je…

Dvojice o svém vztahu dlouhou dobu mlžila a ani teď, když už je zcela jasno díky uniklým společným fotkám, na nichž se drží za ruku, nechce o své lásce mluvit.

Již dva roky rozvádějící se Honza už ale své partnerce přesto vysekl zamilovanou poklonu.

„S kamarády a jejich dětmi jsme teď na Letní filmové škole v Uherském Hradišti. Jsou tu skvělí, velmi si to tu užíváme. A Nela je naprosto báječná, fantastická ženská a víc k tomu v tuto chvíli nechci říkat,“ pověděl eXtra.cz zvesela spíkr Jan Tuna.

Společná vášeň

Co na něm ale Nela Boudová, český hlas Angeliny Jolie a hvězda seriálu Co ste hasiči či Horákovi nebo filmů Vratné lahve a Gump - pes, který naučil lidi žít, viděla, že je z něj nyní každý den paf?

Podle přátel opravdu každý den děkuje tam nahoru za to, že potkala muže, s kterým jí je úžasně. Jak jsme již psali, ji i průvodce pořadem Seznamu A DOST! spojuje vášeň pro cestování, otužování, jistá nekonvenčnost a stejný smysl pro humor.

Nela našla druhou půlku svého já

„Honza působí jako sympaťák. A v jeho případě, když posoudím její předchozí pokusy o životní partnery, to vypadá, že skutečně potkala druhou půlku svého já. Konečně. Oba jsou strašně pohybliví, akční, spontánní, dokážou se až dětinsky – a to myslím dobře – nadchnout pro věc. A neskutečně si užívají to, že jsou na světě,“ řekl eXtra.cz kamarád dvojice ze společné party.

„Honzu jsem předtím až tak moc neznal, ale působí na mě jako fajn povaha. Všechno, co dělá, dělá se srdcem. Přijde mi hrozně sympatický a Nele ho moc přeju,“ pokračuje kamarád.

Nechávají si prostor

„Je hrozně dobře, že oba milují pohyb, sport, divadlo a kino. Mají spoustu společných zájmů. Co jsem vypozoroval, Honza nechává Nele dostatek prostoru a ona zase jemu. Ani jeden se nesnaží toho druhého uzurpovat jen pro sebe,“ tvrdí přítel.

Opatrné seznamování

Je možné, že první jiskra přeskočila rychleji, než bývá zvykem?

Nela je strašně impulzivní a dokáže se dost rychle zamilovat. V tomhle případě mi ale připadalo, že po minulých zkušenostech byla docela opatrná, aby se zase nespálila. A o to víc je teď nadšená, protože našla pro sebe naprosto ideálního chlapa,“ dodal kamarád Nely Boudové a dnes již i Jana Tuny, jehož velké plus podle informátora je i to, že miluje děti a umí s nimi skvěle komunikovat.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy