Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Zamilovaná Monika Bagárová září štěstím: Fešnému Leonardovi se dojemně vyznala, fanouškům ale zlomila srdce

Monika Bagárová s přítelem na přehlídce Lukáše Macháčka.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
láska

Zpěvačka Monika Bagárová celá září vedle svého movitého přítele Leonarda Lekaje. Maminka malé Ruminky už pustila nadobro z hlavy bolest z předchozího vztahu a své nové lásce vyznala city prostřednictvím Instagramu. 

Zamilovaná Bagárová

Oblíbená zpěvačka Monika Bagárová zažívá jedno z nejšťastnějších životních období. Svou lásku, kterou našla v movitém podnikateli Leonardu Lekajovi, už před veřejností netají a společně i s její dcerou Ruminkou všichni tvoří zamilovanou rodinku.

"Miluju ten způsob, jak se díky němu cítím. Miluju ho každým způsobem, jakým žena dokáže muže milovat - od osobního až po univerzální. Ale ze všeho nejvíc - je to bezpodmínečné,“ napsala v angličtině Monika na Instagram ke společné černobílé fotografii, na níž je v objetí se svou láskou a tvář jí zdobí krásný úsměv.

Komentáře fanoušků

Pod zamilovanou fotografií samozřejmě nechyběl nespočet komentářů s komplimenty, jak to zamilovanému páru sluší, a podporou, aby byli Monika a Leonard takhle šťastní na věky věků. Ne všichni ale věděli, kdo je onen muž, po jehož boku Bagárová rozkvetla, a objevil se i komentář s drobnou stížností, že si zpěvačka vybrala radši jiného,

„No, se mnou není,“ ​posteskl si jeden z platonických milovníků a fanoušků zpěvačky, která se proslavila díky účasti v pěvecké soutěži SuperStar, v níž se probojovala až do samotného finále.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy