Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zamilovaná Lucka Borhyová jen kvete, ale... Čeká ji štěstí vedle podivína Vágnera?

Zamilovaná Lucka Borhyová jen kvete, ale... Čeká ji štěstí vedle podivína Vágnera?
Zdroj: profimedia.cz
Tak už je znám důvod, proč v poslední době Lucie Borhyová tak kvete. Je zamilovaná a má nasazené růžové brýle. Všichni jsou šokovaní její volbou. Copak už se moderátorka "na stará kolena" dočista zbláznila?

Snažili jsme se jak Lucku Borhyovou (37), tak Jakuba Vágnera kontaktovat, jenže neúspěšně. Buď si zrovna teď užívají jeden druhého a rušili jsme je při milostných hrátkách, nebo prostě nechtějí svou vášeň komentovat. Ale blondýnku prozrazuje to, jak po rozchodu s Michalem Hrdličkou (26) rozkvetla. Na ženě je vždy poznat, kdy má totálně pomotanou hlavu.

Ale nad jejím výběrem prostě zůstává rozum stát Poté, co jí krachly oba vztahy s otci jejích dětí, kteří byli jak přes kopírák, si nabrnkla jejich pravý opak. Modrookého blonďáka, který je ale znám svým velmi podivným chováním.

Už dlouho se šušká, že to je velký introvert, proto se věnuje rybaření daleko v Amazonii, kde je sám. Prostě radši vyhledává samotu. Jenže to by se mu po boku Lucky totálně obrátil život naruby. Musel by ji doprovázet na společenské akce, nechat se fotit. Ty tam by byly jeho dlouhé výlety do džungle. Přeci jen by ho tam moderátorka se dvěma dětmi jen těžko doprovázela.

Co na něm tedy Lucka vidí? Možná, že právě to, jak je jiný než ostatní. Určitě netouží po tom, aby se po jejím boku zviditelnil, je to spíš takové velké dítě, které si chytá ryby. Copak "Borhyně" už dvě děti nestačí? Asi ne, asi jí dělá dobře o někoho se starat a pečovat.

U Kuby se nemusí bát, že by se toulal po nocích, není to večírkový typ a rozhodně to není seladón jako Michal či Nikos, na které se ženy lepily.

Jak tenhle románek dopadne, se bojí snad každý odhadnout. Jestli ale Lucka bude takhle šťastná i vedle podivína a bude kvést jako doposud, tak jí to přejme.

Související články

Další články