Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Zamilovaná Lucie Šafářová: Pochlubila se, jak se Tomáš Plekanec stará o Leontýnku

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová
Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
VYZNÁNÍ
Už patnáct dní se Lucie Šafářová (32) a Tomáš Plekanec (37) mohou radovat ze své roztomilé holčičky Leontýnky, která přišla do jejich vztahu jako ten nejkrásnější vánoční dárek. Bývalá tenistka si mateřství užívá, ale neopomíná chválit i hrdého tatínka, který se prý o malinkou skvěle stará.

„Unavená není jen maminka, daddy is good babysitter (tatínek je dobrá chůva),“ napsala si Šafářová na Instagram do stories k fotce, na níž zlikvidovaný Tomáš Plekanec (37) pospává s Leontýnkou na hrudi a pejskem po straně. Hokejista je totiž přes rodičovské povinnosti stále v plném pracovním zápřahu a hraje jeden zápas za druhým, takže se není co divit, že co chvíli úplně odpadne.

Podívejte se: takhle se Pleky s přítelkyní pochlubili krásnou Leontýnkou

Rodinné štěstí

Dítě bylo pro pár vymodlené. Jako by bylo potvrzením jejich lásky, která jen kvete, a začátkem něčeho nového po velmi náročném rozvodu hokejisty. Ten coby úspěšný a bohatý člověk musel řešit s Lucií Vondráčkovou hodně nepříjemnou právní bitvu, která se točila i kolem peněz.

To je už ale za nimi, a tak si s novou přítelkyní také z oblasti sportu může užívat nového rodinného štěstí. Nezapomíná ale ani na syny z předchozího vztahu, o syny se stará střídavě s jejich matkou.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy