Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Zamilovaná Lucie Bílá: Polibky pro svého Yettiho nešetří, nikdy nevypadala lépe

Zamilovaná Lucie Bílá: Polibky pro svého Yettiho nešetří, nikdy nevypadala lépe
Zdroj: Archiv Lucie Bílé
+ Další 2 fotografie
Láska
Lucie Bílá (54) srší optimismem. Její poslední příspěvky na Instagramu navíc dokládají, že nikdy nevypadala lépe, než teď. Fanoušky potěšila například i stylovým popřáním krásného víkendu, které ilustrovala snímkem se svým současným přítelem, fitness trenérem Radkem Filipim (37). Ten si od ní v žertu vysloužil přezdívku „Yetti“.

Vzkaz zněl stručně a jasně: „Já a můj Yetti vám přejeme krásný víkend.“ Text navíc Bílá (54) doplnila hashtagem láska, což asi nejlépe vystihuje to, co lidé mohli spatřit na idylické fotografii v zasněžené přírodě. Zamilovaná zpěvačka na ní dává polibek svému příteli, s nímž vypadá opravdu šťastně.

Ani fanoušci nešetřili optimismem. A hlavně chválou. Komentáře zaplavila hromada digitálních srdíček. „To je nádherná pusa,“ napsala jedna z komentujících. „Ta fotečka se moc povedla,“ přidala se další. „Jste krásní oba,“ chválila jedna z fanynek.

Zimní královna

Nejedná se o jedinou idylickou zimní fotografii na Instagramu Lucie Bílé. Zpěvačka se například pochlubila snímkem, na němž sedí sama ve sněhu s širokým úsměvem a na sobě má příjemný bílý svetr. Lidé ji v komentářích přirovnávali k zimní královně.

Radek Filipi před více než rokem svojí lásce dokázal, jak moc ji miluje. Nechal si totiž její autogram vytetovat na paži. Je vidět, že vztah s Lucií bere opravdu vážně a přeje si, aby to vydrželo navždy. Není se čemu divit, protože krom toho, že je Bílá stále kus, je i neskutečně sympatická.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy