Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Zamilovaná Lady Dee ukázala nového partnera: Prozradila také, jak to má s otcem dcery

+ Dalších 8 fotografií

Od své plnoletosti byla hvězdou filmů pro dospělé, nyní se naplno věnuje péči o dceru. Po rozchodu s otcem svého dítěte je konečně šťastná. Drahomíra Jůzová, známá jako Lady Dee, představila eXtra.cz svého nového přítele. 

Nový přítel

Bývalá pornoherečka Drahomíra Jůzová alias Lady Dee je po delší době bez partnera konečně opět zamilovaná. Svého nového partnera dokonce poprvé ukázala i na veřejnosti. „To je můj nový přítel Martin,“ odpověděla eXtra.cz na otázku, kdo je ten záhadný fešák po jejím boku. „Už je to oficiální. Randili jsme spolu 3 měsíce a pak jsme to dali dohromady a jsem šťastná,“ dodala zamilovaná černovláska.

Dee a Martin se prý seznámili díky kamarádce. „Tu noc jsem zrovna byla někde na party a kámoška mi napsala, že se líbím jejímu kamarádovi a že by mě chtěl poznat,“ smála se bývalá hvězda filmů pro dospělé.

„Kamarádka mi poslala jeho fotku a líbil se mi. Pak přijel do Prahy, šli jsme na véču, ta byla super, a od té doby jsme spolu pořád randili, až jsme to dali dohromady,“ vyprávěla na slavnostním křtu nového čísla pánského magazínu Playboy, na jehož titulní stránce se objevila herečka Denisa Nesvačilová.

S Omarem vycházejí

Ten den se ale nekonala jen Playboy party, ale i Mezinárodní den dětí a i Drahomíra je mladou maminkou. Zajímalo nás jak trávila den se svou dcerou. „Malá je teď u tatínka, takže je to on, kdo s ní teď tráví čas,“ řekla posmutněle.

Ještě po rozchodu nějakou dobu bydlela Lady Dee se svým bývalým partnerem a otcem její dcerky Omarem. V současnosti to prý už mají mezi sebou vyřešené. A zatím to mezi nimi funguje.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy