Bývalá Česká Miss Eliška Bučková (26) byla jednou z hvězd včerejšího děčínského plesu a řádně si to užívala. Pořád se s někým fotila, bavila se s lidmi a její nový partner Jakub Vágner na ni v koutě musel trpělivě čekat, až si modelka užije svých pár minut slávy. Ale i tak ho zaúkolovala, pořád jí chodil pro pití, obskakoval, jako by to byla královna a na Elišce bylo znát, že to bere jako samozřejmost.

Ale když už si konečně uvědomila, že tam má i svého kluka, tak ho zatáhla do temného kouta, kde se s ním neustále líbala, ohmatávala ho, jako by byli dva puberťáci na svém maturitním plese. Jenže na té akci byla vybraná děčínská společnost a přítomným se moc Eliščino chování nelíbilo.

„Bylo to celkem nemístné, jak se tam neustále obírali, líbali, osahávali. Asi si mysleli, že jsou nenápadní, ale tím spíš na ně lidi pak koukali. Asi by se měli trochu umět chovat na takových akcích, když jsou to známé osobnosti, a musí předpokládat, že budou vidět,“ prozradil nám člověk, který se plesu zúčastnil.

Eliška asi chce celému světu ukázat, jak to s rybářem Jakubem Vágnerem myslí vážně, a demonstrovat, jak moc se milují a že žádná jiná už ho dostat nemůže. Proto se také rozhodla, že s ním bude cestovat po celém světě. Teď je čeká cesta do Amazonie…