Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Zamilovaná Denisa Grossová: Slova o nové lásce a společném sdílení jedné domácnosti

+ Dalších 10 fotografií

Fotografka a tanečnice Denisa Grossová, starší sestra zpěvačky Natálie Grossové, září štěstím jako sluníčko a může za to čerstvá zamilovanost. Krásná blondýnka se v rozhovoru pro eXtra.cz rozpovídala o lásce, která ji zasáhla jako blesk z čistého nebe. Bude to konečně ten pravý?

Nová láska Denise kvete

Mladá nadějná umělkyně Denisa Grossová prožívá krásné životní období. Je totiž zamilovaná až po uši. „Jsem teď v novém vztahu. Trvá to pár měsíců, takže je to takovej ten hezkej začátek,“ prozradila eXtra.cz s úsměvem na představení nové aplikace Couplii, která má napomoci lepší komunikaci mezi partnery.

„Já jsem úplně v šoku, že Kubík je jedním z mála chlapů, který je schopný normálně komunikovat. A je to on, kdo mě to naučil. Je to hrozně hezký a musím říct, že komunikace je základní pilíř vztahu a v momentě, kdy se člověku něco nelíbí a řekne to rovnou a nedrží to v sobě, tak to předejde mnoha zbytečným hádkám, komplikacím, problémům a tak dále,“ uvedla k tématu Denisa, pro kterou je komunikace důležitá a je moc ráda, že to její partner umí.

Starší dcera zesnulého expremiéra Stanislava Grosse prozradila, že její nová láska je ve stejném věku jako ona.Je to vlastně můj první partner, který je stejně starý jako já,“ řekla Denisa, která podlehla šarmu rockového zpěváka Jakuba Moulise, jenž se do povědomí veřejnosti dostal díky soutěži The Voice, kde skončil na druhém místě.

Společné bydlení s Jakubem

„Potkali jsme se v muzikálu Děti ráje, kde ztvárňuje hlavní roli a já tam tancuju. Tam jsme se seznámili a stali jsme se přáteli. A teď jsme se dali dohromady,“ řekla Denisa a zároveň překvapila, že se nejednalo o lásku na první pohled. „Děti ráje jsme začali zkoušet v době, kdy jsem byla po ošklivém rozchodu, takže jsem chlapy nechtěla ani vidět. A on byl tehdy ještě ve vztahu s někým jiným,“ vysvětlila blondýnka se slovy, že se ze začátku s Jakubem ani moc nebavili.

„Začali jsme se spolu bavit až loni v létě. Zjistila jsem, že má rád pivo a já mám taky ráda pivo, tak jsme spolu na jedno zašli a vzniklo strašně hezký přátelství, ale dohromady jsme se dali až tento rok,“ řekla Grossová a přiznala, že si hned na začátku vztahu prošli něčím, co jiné páry zažijí třeba až po roce vztahu. „Byly tam určité životní situace, které člověk nevychytá a prostě se staly. V posledních dvou měsících jsme spolu každý den a dá se říct, že prakticky u něj bydlím, i když to není oficiální,“ uvedla sympatická blondýnka. O jaký zlom v začátcích jejich vztahu šlo ovšem neprozradila, stejně jako se svou novou láskou zatím nepochlubila na svém Instagramu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy