Jestli byste čekali, že se z Dády stala chodící troska, tak byste se šeredně mýlili. Sice jí zálety manžela Felixe Slováčka (73) na nějakou dobu semlely, ale už je zpět a v plné kráse i síle. Dokonce zhubla několik kilo a neváhala nám ukázat zadek, na kterém byste těžko hledali špeky či nevzhlednou celulitidu.

Za ztrátu faldíků nemůže jen stres, ale i zázračná procedura na Dádině oblíbené klinice, kde se připravuje na setkání se svou láskou, Italem Vitem, do kterého je zamilovaná až po uši. Tak se není čemu divit, že se mu chce ukázat v plné kráse.

„Teď, co jsem vyřešila rok a půl trvající problémy s manželem, jsem začala Petra Clinic navštěvovat velmi intenzivně. Začala jsem konečně myslet také na sebe.“ Další omlazovací kúru zažívá se svým italským přítelem Vitem, se kterým se vídá denně na Skypu. Vita znamená život a Dáda si teď života začala užívat opravdu plnými doušky. Pečuje o sebe více než kdy dříve, protože se s přítelem setká v srpnu a jako správná žena chce pochopitelně vypadat co nejlépe.

Každý, kdo se na královnu dětských srdcí podívá, tak musí uznat, že lépe hodně dlouho nevypadala. Láska jí rozhodně svědčí a toho prince na bílém koni by si zasloužila.