Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Zamilovaná Bára Basiková září na všechny strany: Je to fajn a je hezké, když vás někdo má rád, říká

Bára vypadá skvěle.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz
+ Dalších 14 fotografií
Láska

Bára Basiková uspořádala v centru Prahy charitativní bazárek, v němž prodávala oblečení a boty, které už neunosí. Na oblíbené zpěvačce si nešlo nevšimnout, že na společném setkání se svými fanynkami vypadala úchvatně a doslova z ní vyzařovala pozitivní energie. Jak Bára prozradila redakci eXtra.cz, za jejím úsměvem stojí nová láska. 

Bára Basiková začátkem týdne uspořádala se svými přáteli charitativní bazárek, během něhož prodávala za nízké ceny oblečení a boty, které vyřadila ze svého šatníku. Pomocnou ruku jí daly i kolegyně a kamarádky, které jí také darovaly nějaké kousky ze svého šatníku. Výtěžek z této akce jako již tradičně poputuje na účet vybrané instituce či nadace.

Redakce eXtra.cz byla přímo na místě. Zpěvačka během našeho rozhovoru prozradila, že za oblečení nerada utrácí velké peníze, avšak nepatří mezi celebrity, které by do společnosti opakovaně vynesly stejný outfit. "Když je to normální koncert, nosím totéž, ale jakmile se to týká nějaké veřejné akce, tak si podruhé nevezmu stejné oblečení, protože česká módní policie je v tomto směru nemilosrdná," objasnila Basiková a dodala, že se tomuto módnímu přešlapu dlouhodobě vyvaruje.

Za oblečení neutrácí

Známá umělkyně si potrpí na jednoduchý styl. Jakmile vyrazí na nákupy, drahým značkám se vyhýbá obloukem. "Pořizuji si věci velice levně. Já vůbec nejsem zastáncem drahých rób od módních návrhářů. Většinou mívám oblečení z řetězců, sekáčů nebo zahraničních sekáčů a zkombinuji to s nějakým prvkem nebo detailem, který ten outfit nějak povznese," uvedla.

Nový muž na obzoru

Jedna z nejslanějších českých zpěvaček aktuálně vypadá fantasticky a během dobročinné akce rozdávala úsměvy na všechny strany. Její dobrá nálada souvisela i s novinkami v jejím soukromí. Jak totiž populární umělkyně prozradila, v jejím životě se objevil nový muž. "Není to partner, zatím je to kamarád. Já už nic nehledám. Když ke mně něco přijde, tak to přijde, ale musím říct, že jsem šťastná. Ale co bude dál, nevím," řekla s úsměvem umělkyně, která s novou známostí randí několik měsíců.

Video: Rozhovor s Bárou Basikovou o Ivetě Bartošové:

Zda se jedná o někoho z branže, odhalit nechtěla. "Je to fajn a je hezké, když vás někdo má rád. Nechci o tom ale zatím víc mluvit, dokud to nebude oficiální," dodala na závěr Bára Basiková, která nechce nic zakřiknout, a tak si své soukromí raději bedlivě střeží.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Další články

Nejnovější kauzy