Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zamilovaná Andrea Pomeje: Balily ji slavné hokejky a kopačky! Čím ji dostal Pedritko?

Jiří Pomeje, Andrea Pomeje a Petr Plaček
Zdroj: Profimedia.cz, Instagram, Facebook
+ Dalších 19 fotografií
Zhmotnila se nejhorší noční můra Jiřího Pomeje (53), který se nejvíc ze všeho bál, že jeho manželka Andrea Pomeje (30) si najde nového muže. Po pěti měsících od rozchodu opravdu hupsla do náruče alfa samečka Petra Plačka (38). Jak se poznali a čím ji nejvíc učaroval?

„Když médii proběhl rozchod, začalo mě bombardovat nabídkami rande strašně moc různých nabušenců a hlavně známých hokejek a fotbalistů. Jenže tam člověk po krátké konverzaci zjistí, že většina z nich má v hlavě vymleto. Já nikdy nebyla na žádné udělané chlapy, právě kvůli tomu, že jsem často potkávala ty hloupé. S Petrem jsme se seznámili přes sociální síť. Začali jsme si psát a bylo to tak zajímavé, že to pak probíhalo prakticky nonstop. Na postavu mě fakt nesbalil, ale umí mě rozesmát. Je zábavný a chytrý. Ale samozřejmě se mi i líbí. A po tom, co jsem zažila, docela oceňuju, že jako sportovec nepije alkohol,“ prozradila nám Andrea Pomeje.

Petr Plaček (182 cm, 102 kg) alias Pedritko se živí jako klempíř, takže rukama, a představa tohohle nabušence zpoceného z práce byla doteď atraktivní pro pár desítek tisíc jeho fanatických obdivovatelek z Instagramu. Nebylo by tedy divu, kdyby právě některé z nich začaly na Andreu žárlivě útočit.

Sama Pomeje má ale strach spíš z toho, jak zareaguje manžel Jiří Pomeje, který kvůli strachu z toho, že zase s někým začne chodit, dělal ženě dlouhodobě peklo. „To odhalení bylo jak z čistého nebe. Musela jsem to rychle zavolat i rodičům, aby se to nedozvěděli až z médií. Jen Jirka ještě doteď nic neví, takže čekám hysterické telefonáty,“ bojí se Andrea, která by byla ráda, aby s manželem mohla fungovat na kamarádské úrovni, zatím to prý ale nejde.

„I nedávno mi říkal, že by mu z jeho situace nejvíc pomohlo, kdyby se mohl vrátit domů. Sám ale musí dobře vědět, že těch šancí byla dlouhou dobu celá řada. Už jsem ale fakt nemohla dál a cesta zpátky není možná. Je mi to líto. Nepotřebuje mě, ale akutně by se měl začít léčit. Hlavně s alkoholismem,“ dodala.

Související články

Další články