Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zamilovaná Agáta Prachařová: Spokojeně přibírá a ukazuje svou přirozenou krásu

Zamilovaná Agáta Prachařová: Spokojeně přibírá a ukazuje svou přirozenou krásu
Zdroj: profimedia
+ Dalších 26 fotografií
láska
Agátě Prachařové (35) láska k Tomášovi jen prospívá. Nejen že po dlouhé době zase relaxuje, ale lze na ní spatřit i zdravé sebevědomí. Modelka se totiž stále více ukazuje nenalíčená a dokonce přiznává, že štěstím častěji jí. Zamilovanost opravdu dělá divy.

V poslední době jen září štěstím a vypadá to, že je konečně po boku toho pravého muže. Agáta Prachařová (35) každý den sdílí zamilované fotografie se svým přítelem Tomášem. Společně vyrazili na romantickou dovolenou na španělský ostrov Mallorca a užívají si moře, jídlo i západy slunce.

Říká se, že ze šťastné lásky žena tloustne. Změnu na váze nejspíš pocítila i Agáta. "Proč vždycky, když jsem šťastná, tak žeru? Rozchody mi sluší víc, ale teď ho nechci," svěřila se modelka na sociálních sítích s tím, že od středy jí začne tvrdý režim. Na dovolené si ale nezdravé mlsání ještě dovoluje. "Jdu si dát zmrzku. Teď ještě můžu," přiznala. Dvojnásobná maminka malé Mii a Kryšpína ale vypadá stále dobře a kila nahoře nejsou na její postavě vůbec vidět.

Pochvala od Mahuleny Bočanové

Agáta navíc nyní dává přednost přirozenému vzhledu před vrstvou make-upu a velmi jí to svědčí. Nenalíčenou ji kromě přítele Tomáše chválí i například Mahulena Bočanová (53). "To není špatný Aguš, holka moje," napsala herečka, ke které se přidala i Dagmar Havlová

Modelka se momentálně rozvádí se svým manželem Jakubem Prachařem (37). Oba už ale své neshody hodili za hlavu a chtějí být především dobrými rodiči. Po jejich rozchodu Agátě vztahy moc nevycházely a sama dříve přiznala, že už by s nikým dalším manželství uzavřít nechtěla. Láska ale umí pořádně zamotat hlavu a třeba si to nakonec sympatická maminka rozmyslí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy