Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Zamilovali se díky fotkám na internetu! Když pak prohlíželi ty z dětství, přišel šok!

Láska ze školky. Příběh tohoto mladého páru je jako
z romantického fil­mu.
Zdroj: facebook.com/Amy Giberson
+ Další 2 fotografie
Tento mladý pár se do sebe zamiloval přes internetovou seznamku. Rok poté, co spolu chodili, se dozvěděli překvapivou novinku. Milovali se už ve školce, ale pak se jejich cesty rozdělily a téměř na sebe zapomněli.

Seznamky dokážou divy! Předtím, než oba zjistili, že se vlastně znají už 30 let, se Justin do Amy zakoukal na internetu. Když Justin spatřil fotku Amy na seznamce, cítil, že ho k ní něco strašně přitahuje a chtěl ji okamžitě poznat. Netrvalo dlouho a oba dva se po několika telefonátech a zamilovaných esemeskách sešli na prvním rande.

Jejich vztah byl od začátku ideální. Nedali na sebe dopustit a žili si jako v pohádce.

Jednou se v autě Justin Amy svěřil, že se mu toto ženské jméno strašně líbí, protože ve školce tajně miloval dívku, která se jmenovala stejně. Vtom se Amy zarazila a zeptala se na název školky, který souhlasil. Každý z nich pak doma našel úplně stejnou fotku a bylo to! Tehdy po sobě oba dva ve věku 3 let pokukovali. Hráli si spolu na hřišti, seděli společně u oběda a dokonce i na třídní fotce trvali na tom, že musí být vedle sebe!

„Byla to taková tichá a stydlivá láska. Spíše platonická. Ani jeden to tomu druhému neprozradil,“ vzpomíná pro magazín People jejich učitelka Diane.

„Byl to prostě osud! Velmi nás to sblížilo! Teď je konečně ten správný okamžik být spolu, je nám nádherně a chceme se vzít,“ říkají oba zároveň.

Mohlo by vás zajímat

Další články