Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Zamilovali jste se do sexy holky z Deadpoola? Takovéhle bříško má herečka dnes!

Ve filmu Deadpool byla hotová femme fatale, ve skutečnosti z ní za chvíli
bude mamina.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Morena Baccarin (36) byla dlouho známá jenom jako přítelkyně Benjamina McKenzieho (37). Herce, kterého proslavil seriál O. C. Jenomže tahle dlouhovlasá brunetka je teď pěkně slavná. Díky komiksáku Deadpool po ní dnes šílí stovky mužů. Ona se ale každým týdnem stane podruhé maminkou. Takový buben na natáčení neměla!

Morena Baccarin si v Deadpoolovi zahrála osudovou ženu Vanessu. Stejně jako postava Deadpoola i ona má svou předlohu v komiksu. Pod rudou maskou a zjizvenou tváří hlavního hrdiny se skrýval Ryan Reynolds, manžel „Gossip Girl“ Blake Lively.

Ve filmu měli pěkně žhavé scény. Téměř pořád sexovali, Morena se procházela nahá a v závěrečných scénách měla sexy podvazky a minisukni.

V reálném životě tahle kráska s brazilskými kořeny randí s hercem Benjaminem McKenziem, se kterým čeká miminko. Teprve minulý rok se přitom oficiálně rozvedla s manželem Austinem Chickem, se kterým má syna Julia.

Zatímco v Deadpoolovi trávila většinu filmu nahá nebo v podvazcích, za pár týdnů ji spíš čeká navlékání dupaček. Morena a Ben se potkali na natáčení seriálu Gotham, kde oba hrají.

Související články

Další články