Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Zamilovala se do svého trenéra a opustila muže! Dnes má postavu snů!

Padesátiletá Pamela Hunt se dostala do svízelné situace. S mužem, se kterým byla vdaná, už ji nepojilo naprosto nic. Nebyla šťastná a trápila se. Když v tom do jejího života vstoupil trenér z fitka!

Žena začala ve volném čase navštěvovat fitko, aby si při cvičení ujasnila, jestli zůstat se svým manželem nebo ne. Když však poprvé uviděla majitele posilovny Raye, uhranul ji. Jenže Pamela byla stále vdaná, a tak své city k Rayovi tajila. Raye si najala jako osobního trenéra, po každém dalším cvičení s ním její city k němu sílily. Po celou dobu však netušila, jestli i její trenér cítí to samé a byla z toho nervózní. Rozhodla se všechno risknout. S tehdy ještě současným manželem Vincem to chtěla ukončit. Sebrala veškerou odvahu a řekla mu, že už dál nemůže a chce se rozvést. Stále si ale nebyla jistá, jestli Ray k ní vůbec něco cítí.

Ledy prolomila jednou po tréninku. Svému vysněnému muži napsala esemesku: ,,Něco k tobě cítím a vůbec netuším, jestli to vnímáš stejně.“ Na to okamžitě Ray zareagoval a odepsal: „Cítím to úplně stejně, ale nechci zničit tvé manželství.“

Když se na druhý den při tréninku sešli, vysvětlila Pamela Rayovi, jak to s manželstvím má a že chce jenom jeho. Konečně mohli začít randit. Pamela se netají tím, že jsou spřízněné duše a velmi si rozumějí. Prý neexistuje nikdo, kdo by k ní seděl víc. Při schůzkách s ním se cítila jako poblázněná puberťačka, jak moc byla zamilovaná.

A když už byl její nový partner majitelem fitka a zároveň jejím osobním trenérem, napadlo ženu, že by se mohla pod jeho vedením dostat ke své vysněné postavě. Tak se taky stalo.

Od té chvíle trénují spolu a Pamela se může pyšnit dokonalou postavou. Jsou nesmírně spokojení po boku toho druhého. Tento velký risk se vyplatil.

Bývalý manžel je rád za Pamelino štěstí a moc jí to přeje. Prvotní šok z náhlého rozhodnutí jeho bývalé ženy už překonal a moc se těší, co přinese budoucnost.

Na proměnu drobné ženy v namakanou horu svalů se podívejte v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články