Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zamilovala se do Karla Gotta a prošla proměnou: Ivanu Gottovou byste před lety nepoznali

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
LÁSKA
Příkladné manželství Ivany Gottové (43) s Karlem Gottem (†80) se rozhodně řadilo k nejstabilnějším v českém showbyznysu. Za dobu, co se uhrančivá Ivana začala objevovat ve společnosti po Slavíkově boku, vzkvétala jako květina. A soudě podle jejích proměn se lepšil její vkus v oblékání.

Ivana dokázala mnohé muže okouzlit. Vždy se řadila k ženám s pořádnou jiskrou v oku. Ovšem než se zamilovala do Karla, rozhodně nebyla ženou, která by mohla udávat módní trendy. To přišlo až později, když se začala více objevovat ve společnosti. Od té doby prošla radikální proměnou a lidově řečeno se ze šedé myšky stala lvicí módních salonů.

label alt

Karel Gott

Narodil se 14. července 1939 v Plzni, ale od malička žil v Praze. Karel Gott byl nejznámější český zpěvák a mnohonásobný držitel ocenění Zlatý slavík. Do roku 2019 obdržel 42 Zlatých slavíků. Za svou již 60-ti letou hudební kariéru se pyšní přívlastky jako Zlatý hlas Prahy, Božský Karel, Mistr nebo Zlatý slavík.

V roce 2018 se u Karla Gotta objevila porucha krvetvorby a v polovině září následujícího roku (2019) problémy přerostly v akutní leukémii, kvůli níž zrušil veškerá nadcházející vystoupení a zahájil ambulantní léčbu. Ve věku 80 let zemřel ve spánku před půlnocí 1. října 2019 doma na Bertramce v rodinném kruhu.

Vztah Ivany a hvězdného zpěváka psal sám život. A málokdo v počátcích jejich vztahu věřil, že jim to vydrží tak dlouho… Ivana ale dokázala, že je Karlovi milující manželkou a skvělou matkou dvou společných dcer. Navíc ho vždy skvěle reprezentovala.

Objevila cit pro oblékání

Ivana v sobě objevila cit pro jemnost a sourodost barev a dokázala oblečení sladit s doplňky. Ve společnosti vždy zářila jako kometa… A za roky, co byla milující manželkou legendárního zpěváka, se ve svém oblékání jen zlepšovala.

Podívejte se do galerie na proměnu Ivany Gottové, která dbala zejména na to, aby ve společnosti, ale i mimo ni neudělala svému manželovi Karlovi nikdy ostudu.

Související články

Další články