Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Zaměstnankyně školky zapomněla dítě v autě: Dvouletý chlapeček nepřežil

Zdroj: youtube
+ Další 2 fotografie
tragédie
Na Floridě se odehrálo veliké neštěstí. Pracovnice školky zapomněla v autě dvouletého chlapečka. Dítě se v autě pařilo pět hodin. Chlapeček bohužel boj o svůj život prohrál.

Ve městě Oakland Park, které se nachází na Floridě, došlo k velké tragédii. Zaměstnankyně školky omylem zapomněl jedno z dětí v autě. Při odchodu z vozu byl vypnut alarm, který upozorňuje, jestli je v autě zamčené dítě.

Dvouletý chlapec jménem Noah Sneed byl v autě zavřený pět hodin. Teploty ve městě v ten den šplhaly k 34 stupňům Celsia. Bohužel nebohé dítě nepřežilo.

K tragédii došlo 29. července a rodina se z úmrtí malého Noaha nemůže vzpamatovat. "Představte si, že čekáte na své dítě, až se vrátí domů. Ale ono se už nikdy nevrátí," popisovala truchlící matka Chanese Sneed.

Školka byla uzavřena a vedení je obviněno z několika trestných činů. Majiteli zařízení byla také zabavena licence na péči o děti.

V úmorných vedrech je velmi nebezpečné nechávat dítě zavřené v autě. Může to mít fatální následky, které už zpátky nevrátíte. Jak chránit děti při cestování v autě se dočtete zde.

Související články

Další články