Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Záměna v porodnici: Původně milionářské dítě vyrůstalo v bídě, neuvěříte, kdy to vyšlo najevo!

Zdroj: profimedia

Je to fakt pech, když se narodíte bohatým rodičům, v porodnici vás vymění za nějakého nýmanda a vy pak vyrůstáte na bahnitém dvorečku, zatímco vaši pokrevní bratři si mezitím užívají blahobytu.

Přesně to se stalo jednomu Japonci. Muž z Tokia, kterému je dnes 66 a který tají svoji identitu, přišel takhle na stará kolena na to, že jeho rodiče nebyli jeho rodiče. Porodnici teď nebohý řidič náklaďáku zažaloval. Osm milionů korun by mu podle soudu mělo pomoci se se situací vyrovnat.

„Nedokážu se přestat divit tomu, jak se tohle může vůbec stát. Nemůžu tomu uvěřit. Abych byl upřímný, nechtěl jsem to vůbec přijmout. Mohl jsem mít úplně jiný život. Chci po nemocnici, aby vrátila čas do dne, kdy jsem se narodil,“ řekl po rozsudku novinářům.

Japonec se narodil jako prvorozený ze čtyř synů. Bratři narození po něm žili v luxusu, on vyrůstal v jednopokojovém bytě s rádiem a střední školu si studoval po večerech, protože přes den pracoval v továrně.

No a jak se na záměnu přišlo? Tři mladší bratři si po šedesáti letech všimli, že jim ten nejstarší není moc podobný. Poté, co rodiče zemřeli, nechali provést DNA testy. A bylo. V porodnici se pak dopátrali toho, kdo se narodil ve stejný den, jen o třináct minut dříve.

Pokrevní bratři se teď smolaři, který se ani za celý život neoženil, protože neměl peníze, snaží vynahradit všechno, o co za těch 66 let přišel.

To jsou nám životní osudy...

Související články

Další články