Komu by se nelíbil film v hlavní roli s Hughem Grantem jako Charlesem, který se zamiluje do Carrie v podání Andie MacDowell. Producenti objeli několik sídel, než si vybrali právě toto. Dokonale se prý hodilo do známé komedie. Sídlo má 7 ložnic a výhled na malebné údolí. Bílá fasáda zámku je to první, co ve filmu uvidíte.

Svatební hosté si vychutnávají drink na rozsáhlé travnaté ploše nebo jdou právě z bohoslužby. To vše se odehrává přímo před zámkem. Jsou to obrázky, které se vám naskytnou přímo ve filmu. Ze sídla vyzařuje anglické kouzlo. Uvnitř je ale stejně okouzlující. S krásnou knihovou, recepcí, přijímacím pokojem, kulečníkem i vlastním barem, promítacím sálem a dlouhou zahradní místností.

K dispozici je také samostatný domeček, krytý bazén, tenisový kurt i stáje pro koně. Tento ohromující panský dům v Hertfordshiru sahá až do gruzínské éry. Nachází se v krajině kousek od Londýna a má rozlehlé pozemky s neuvěřitelným výhledem. Dům je výborný pro ty, kteří chtějí pracovat v Londýně a zároveň pak utéct na venkov. Tak jak se vám líbí toto krásné sídlo?