Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zamáčkni slzu, Jardo: Svůdná Veronika Kopřivová se předvedla nahoře bez

Zdroj: Instagram, Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
foto uvnitř
Půl roku uplynulo od rozchodu Jaromíra Jágra (47) s Veronikou Kopřivovou (28). Slavný hokejista tak může už jen se slzou v oku vzpomínat na její dokonalé křivky. Blondýnka je všem předvedla na floridské pláži a přihodila i bonus: fotku nahoře bez!

Zatímco Jágr je stále bez partnerky, Kopřivová si náhradu našla už dávno. S modelem a kickboxerem Miroslavem Dubovickým (28) jí láska jenom kvete.

Snad mu nezačne vadit, že se Veronika ráda odhalí i před zraky jiných mužů. Na Instagramu se pochlubila fotkou nahoře bez, která by se v čítankách rozhodně objevit nemohla. Podívejte se v galerii, jak Kopřivovou může vidět jenom Míra a na co Jarda vzpomíná.

Do dokonalosti má daleko

Veronika si ze sebe dokáže udělat i legraci a přiznat, že její život není dokonalý. „Instagram: Užíváme si na Floridě krásný slunečný den na pláží. Realita: Před prací rychlej fresh u pláže, udělat fotku a šup do auta. Najeto 480 km, v nákupácích 8 ulítaných hodin, příjezd domů ve 2 ráno, budíček v 7, zabalit kufr a směr letiště. Čas klasicky špatně vypočítanej, takže stres, zda stihneme letadlo,“ smála se Kopřivová. „Já ten svůj hektickej život miluju, snad si můj Míra zvykne,“ doufá Veronika.

Tak držíme palce, aby to tak skutečně bylo!

Související články

Další články