Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ŽALOSTNÝ KONEC Ano, šéfová! Kuchařský debakl končí už po první sezoně…

Zdroj: TV Prima
+ Dalších 30 fotografií
PROPADÁK
To se Primě nepovedlo… Když Zdeněk Pohlreich (62) oznámil, že sekne s legendárním Ano, šéfe!, v němž během devíti let odnaučil řadu českých restaurací těm největším prasárnám, snažila se televize sídlící na pražské Palmovce vybudovat úspěšnou náhradu. Po prvním ročníku ale Ano, šéfová!, kterou provázeli Jitka Pagana a její syn Santo, s ostudou končí a Prima se rozhodla podnikům dokonce dávat i peníze!

Když Prima na podzim odvysílala první díly, našli si noví průvodci sice řadu sympatizantů, ale ještě větší množství lidí je přijalo s nechutenstvím. Zatímco Zdeňkova show měla na ČSFD 78 procent a kolikrát sledovanost okolo 800 tisíc, inovovaný formát pořadu si vysloužil na filmové databázi jen směšných 21 procent a kromě prvního dílu sotva zvládl tři sta tisíc diváků. I sociální sítě byly plné zdrcující kritiky a diváci dokonce žádali, aby Prima přemluvila Zdeňka Pohlreicha, ať se vrátí zpátky.

To se sice nestalo, jak ale naznačuje casting na stránkách televizní stanice, rozhodla se pořad zkusit znovu a úplně jinak, hlavně ale bez Jitky a Santa.

Nová show

„Chcete půl milionu na předělání interiéru vaší restaurace? Máte problém s byznysem a chcete přilákat co nejvíce hostů? Pokud máte odvahu a chuť změnit vše od základu, právě pro vás je tu zbrusu nový pořad. Přihlaste se hned, prostřednictvím formuláře,“ píše se u pořadu s nudným pracovním názvem Restaurace PŘED A PO.

Jisté je jen jedno: TV Prima nového Zdeňka Pohlreicha (62) nenajde. Ten chlapík měl charisma, které se jen tak nevidí, navíc podpořený skutečnými a hlubokými znalostmi oboru. Doufejme ale, že se produkci aspoň povede nalézt někoho, kdo nebude divákům tolik proti srsti jako matka se synem s částečně italskými kořeny.

Související články

Další články