A právě v roli Kristiána se Jiří setkal s krásnou lékařkou v podání Ivy Kubelkové (39), kterou se nerozpakoval balit přímo v ordinaci. Scéna se točila na známé klinice YES visage, která má v péči mnoho známých osobností, Ivu nevyjímaje.

Ani Jiří nebyl na podobném pracovišti poprvé, před lety si nechal chirurgicky opravit oční víčka. Ve filmu ale řešil jiný problém. „Chystám se k moři a potřeboval bych zkontrolovat jednu pihu, jestli je v pořádku,“ zamrkal Jiří v roli rozpustilého Kristiána na sličnou kolegyni. Ta mu ale svou odpovědí značně pošramotila sebevědomí, když mu věcně sdělila: „To není piha, ale stařecká bradavice…“ Jak se s touto situací hlavní hrdina vyrovnal, se přijďte podívat do kina od 27. července, kdy má film Sezn@mka premiéru.

S postavou Kristiána spojuje Jiřího Langmajera krom image neodolatelného donchuána také věk. Jak se herec cítí pár měsíců před svými padesátými narozeninami? „Jsem takovej nadmutej, ale to mají starší chlapi prý běžně. To je takový můj vnitřní boj. A další negativní věc přicházející s věkem je, že už mi všechno nevychází a nejde od ruky, jak bych potřeboval. Zvlášť co se týče fyzické kondice,“ konstatuje představitel Kristiána z nové české komedie Sezn@mka.