Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Zamilovaná Šafářová napsala dojemný vzkaz Plekancovi: Co na to Vondráčková

Zamilovaná Šafářová napsala dojemný vzkaz Plekancovi: Co na to Vondráčková
Zdroj:
+ Dalších 6 fotografií
otec
Bývalá tenistka Lucie Šafářová (33) si připravila na Den otců dojemné gesto. Otci své dcery Leontýnky Tomáši Plekancovi (37) napsala na Instagramu láskyplný vzkaz. Plekancova bývalá manželka Lucie Vondráčková (40) nezůstala pozadu s reakcí.

Na Instagramu sdílela Lucie Šafářová (33) rodinnou fotografii, kde se její přítel Tomáš Plekanec (37) tulí ke své maličké dceři Leontýně. Poděkovala všem otcům za jejich dobré rady, a to především svému příteli.

Jsou zamilovaní

„Nikdy jsem si nemyslela, kolik rad od tebe dostanu s miminkem, kolik toho zvládneš jako táta a s jakou láskou se o rodinu staráš! Jsi úžasný táta. Milujeme tě a děkujeme," napsala Šafářová k fotografii.

Všichni jejich známí jim přejí štěstí do života a neobjevil se žádný negativní komentář. „Je to krásné Lucinko, vidět Tomáše rozesmátého! A s vámi dvěma má neustále pusu od ucha k uchu! Jste krásní," napsala do komentářů jedna ze sledujících.

Ex manželka je v klidu

Tomáš Plekanec je otcem tří dětí, a tak si Den otců užíval naplno. Dva syny má ale z předešlého manželství se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (40). Přesto, že byl jejich rozvod divoký, dnes se bývalá manželka nevyjadřuje. Na Instagramu řeší jen péči o své vlasy. Svobodná matka tak udělala tučnou čáru za minulostí a nový vztah svého bývalého manžela přechází všeříkajícím mlčením.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy