Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Zaláskovaná Cajthamlová rok tajila hnízdečko lásky a těžkotonážního nabíječe! Víme, proč se za něj stydí!

Zaláskovaná Cajthamlová rok tajila hnízdečko lásky a těžkotonážního nabíječe! Víme, proč se za něj stydí!
Zdroj: herminapress.cz , Facebook, koláž: Karel Havlíček Borovský

Populární dietoložka Kateřina Cajthamlová (51) prostě nemá na chlapy v životě štěstí. Poté, co po rozpadu devatenáctiletého manželství zkrachoval pětiletý vztah s panem Ondřejem a nedopadla ani dva roky stará romance s podnikatelem Milanem, jdou od loňského ledna zvěsti, že totálně zaláskovaná hvězda primácké show Jste to, co jíte svůj další objev úzkostlivě tají.

Před námi se ale neutají nic. Podle mimořádně dobře informovaného zdroje z okolí Kateřiny je jejím vyvoleným příležitostný podnikatel ve stavebnictví pan Petr (49), o kterém bulváru pouze kdysi řekla, že se seznámili na inzerát, což je lež, kterou se nám povedlo spolehlivě vyvrátit, a až to na vás vybalíme, budete koukat, jaká romance svedla pár dohromady.

Lží je aktuálně v životě sympatické bojovnice proti nadváze mnohem víc. V místě partnerova bydliště sice dvojice žije poměrně čilým společenským životem, ale před veřejností Cajthamlová svého Petra tají. Až na týden starý rozhovor v deníku Aha!, po kterém zřejmě došla trpělivost jejím nejbližším přátelům.

"On má fakt blbou pověst a to nejen proto, že je dvakrát rozvedený. Několik nás už jí nepřímo naznačilo, že žije s člověkem, který před ní tají dluhy a pochybnou minulost, ale nic s ní nehne. Teď, když v novinách prohlásila, jak je zamilovaná a že jí dělá snídani do postele, už ji vyloženě litujeme, ale má svou hlavu a hlavně dlouho nemohla najít chlapa," řekl nám zdroj z okolí Kateřiny, který už se prý nemůže dívat na to, co jeho kamarádka vidět nechce.

Skoro padesátník Petr je na tom všelijak nejen finančně, ale i váhově. Na přiložené fotografii, která byla pořízena před osmi lety, se jeví jako krasavec, v reálu ale bohužel atakuje hranici 120 kg a přitom by podle toho, co o něm víme, prakticky neměl mít co jíst a spíše by měl trénovat atletiku, protože jeho privátní sféra je v posledních letech jeden velký útěk před celým světem. za hranicemi obce, kde s Cajthamlovou v pronajatém bytě žije.

Co paní doktorka zuby nehty před bulvárem tají? A co tají její milý před ní? To si přečtěte už zítra na eXtra.cz.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy