Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Zaláskovaná Agáta s Dopitou šli s pravdou ven: Ano, jsme spolu, přiznali a potopili Soukupa

Agáta Hanychová si užila rybářský víkend se svými dětmi i Miroslavem Dopitou.
Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové
+ Dalších 24 fotografií
Nový vztah

Stará láska nerezaví. Agáta Hanychová konečně kápla božskou a potvrdila nový vztah se starou láskou Mirkem Dopitou. Pro fanoušky to zřejmě není překvapení, Mirek se totiž poslední dobou na jejích sociálních sítích dost často objevoval. Agáta nyní ve svém tradičním živém vysílání řekla, jak to spolu mají. Zároveň promluvila o vztazích s ostatními tatínky svých dětí. S Jaromírem Soukupem jsou momentálně na nože.

"Ano, jsme spolu a dál to nebudeme rozebírat," touto větou právě Agáta Hanychová potvrdila to, co už všichni dávno tušili. Po dvanácti letech se vrátila ke svému bývalému partnerovi Miroslavu Dopitovi, se kterým má syna Kryšpína. Ten je z návratu samozřejmě nejšťastnější.

Po rozchodu s Jaromírem Soukupem to s Agátou nevypadalo moc dobře. Hodně hubla a starosti se jí vepsaly do tváře. Ale ani ne za čtrnáct dní od rozpadu vztahu jako by znovu ožila. Zároveň se na jejích sociálních sítích začal objevovat právě Mirek Dopita, který s influencerkou trávil každý den. Proto vznikaly spekulace o tom, zda se k sobě dvojice vrátila. Nyní je potvrzeno, že ano a fanoušci páru moc fandí.

Vztahy se všemi tatínky

Ze všech tří otců měla Agáta s Mirkem vždycky nejlepší vztah. Ale vazby s ostatními tatínky už tak dobré nejsou. "S Kubou je to nahoru a dolů. S Jaromírem je to momentálně dole. Ale myslím si, že když vám něco nevyjde, tak by neměly trpět děti. Nám pomohlo, že jsi byl dlouho pryč," oznámila v živáku Hanychová, která s Mirkem byla nedávno na romantické procházce, jak zachytil fotograf eXtra.cz.

Agáta si nedávno založila nový instagramový účet, na kterém plánuje ukazovat rodinné výlety s dětmi. Na cestách samozřejmě nebude chybět Dopita. Ostatní tatínkové by podle brunetky totiž nikam nejeli. A tak je Agáta šťastná, že má vedle sebe spolehlivého parťáka.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy