Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Zákulisní veselo ve štábu Pavla: Hrála dívčí kapela, pivo teklo proudem, generál bez kravaty

Petr Pavel s první dámou Evou Pavlovou.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková
+ Dalších 10 fotografií
nový český prezident

Volební štáb Petra Pavla měl v sobotu důvod k radosti. Generál měl už od začátku sčítání hlasů před Andrejem Babišem velký náskok a stal se tak novým českým prezidentem. To ve volebním štábu ještě více podpořilo už tak skvělou náladu, která trvala do pozdních hodin. Redaktoři eXtra.cz byli na místě a vše zdokumentovali. Nejenže lidé hodně a samozřejmě právem slavili, ale po vypnutí kamer se uvolnil i sám Petr Pavel, který dal formálnosti stranou.

Ve volebním štábu Petra Pavla se v sobotu večer slavilo. A bylo také co. I když známe generála Pavla jako elegána ve flanelové košili, co ukázal, že je gentlemanem každým coulem, tak má rád i pohodlí. Včera u svých příznivců, když se vypnuly kamery, si sundal kravatu a užíval si dobré společnosti, která ho přišla podpořit.

Pro své věrné naplánoval večerní program, jehož součástí bylo vystoupení dívčí kapely s názvem Lama Lumi, která ještě víc ve volebním štábu zpříjemnila dobrou náladu, která tu panovala od začátku, jak popisovala redakce eXtra.cz. "Spalo se mi velice dobře, ráno jsme si užili klidné posezení se synem, pak jsme se chvíli připravovali a šli jsme sem," řekl Petr Pavel našemu redaktorovi, když brzy odpoledne dorazil do štábu.

Uvolněný generál

Nový český prezident se po všech formalitách uvolnil, popíjel pivko a klábosil se zbylými hosty. Po jeho boku se vyskytovala jeho manželka a novopečená první dáma Eva Pavlová, ze které nemohl spustit oči. Ta se na večer stihla převléknout do neformálního džínového outfitu, stále jí to však slušelo.

Mezi posledními zůstali například Jan Tuna, moderátor Honza Dědek, ale také generálovi synové. Celý večer probíhal s úsměvy na tváři.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy