Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Zákulisní focení se Sharlotou: Výstřední rapperka byla žhavější než kdy dříve

Focení s rapperkou Sharlotou: Drzá a výstřední. Nesnažím se zapadnout do škatulky, říká
Zdroj: koláž eXtra.cz/Foto eXtra.cz Pavel Dvořák
+ Dalších 14 fotografií
Backstage

Výstřednost, extravagance a vyzývavost, nejen tyto vlastnosti dokonale vystihují tuzemskou rapperku Sharlotu, která se názorů ostatních rozhodně nebojí. A problém jí rozhodně nedělá ani vybočit z davu, jak jasně ukázala i během focení k nové desce Tabita, na kterém nechyběla ani redakce eXtra.cz. Sharlota byla žhavější než kdy dříve a v rozhovoru se rozpovídala nejen o tom, kde čerpá inspiraci, ale také, jak vnímá kritiku. 

Rapperka Sharlota patří jednoznačně mezi nejvýraznější tváře české hudební scény. Nejen k ní samotné, ale i k jejím textům neodmyslitelně patří výstřednost, vyzývavost i správná dávka drzosti, čímž se samozřejmě dostává do pozice, kdy dokonale umí rozdělit lidi na dva tábory - jejím cílem však rozhodně není zavděčit se všem a z kritiky si hlavu nedělá.

"Jsem výstřední od malička. Taková jsem se narodila, budu taková celý život. Čím jsem starší, tím jsem strašně šťastná, že jsem se naučila vracet se sama k sobě a k tomu, jaký jsem člověk. Vím, že takováhle já jsem, není to nic uměle vytvořeného. Lidi, kteří mě znají, moje rodina, přátelé, také vědí, že jsem taková a celý život mě v tom podporovali. Ví, že jsem autentická, upřímná - ať už v tom, jak se oblékám, nebo jakou dělám hudbu," rozpovídala se Sharlota v rozhovoru pro eXtra.cz, který nám poskytla v rámci focení coveru ke svému novému albu Tabita, které spatří světlo světa koncem května.


Život je krátký na to, abychom se snažili zapadnout do škatulky, říká

"Je to takový můj hnací motor, a to i pro ostatní lidi - motivovat je, když třeba kolem sebe nemají takovou podporu, tak jsem tu pro ně já. Vždy je v tom velmi ráda podpořím, v tom, co chtějí dělat. Každý jsme unikátní, jedinečný. Život je strašně krátký na to, abychom se snažili zapadnout do nějaké škatulky či do očekávání dalších lidí," dodala Sharlota v rozhovoru, který si můžete přehrát v náhledovém videu.

A že se nesnaží zapadnout do škatulky a nebojí se vyjít proti proudu, jasně ukázala i během samotného focení. Denimový outfit na míru, výrazný make-up, nepřehlédnutelné šperky či kamínky na zubech nebo třeba personalizované tenisky - Sharlota na sebe zkrátka opět strhla pozornost a byla žhavější než kdy dříve, jak se můžete podívat v galerii. "Na tento set jsem si vybrala tři speciální umělce, každý mi vytvořil jiný outfit. Pro každý ten hudební směr, který se prolíná právě na té desce, vytvořili speciální outfit, který tu dnes chceme nafotit, zvěčnit a poslat do světa, jaké krásné věci jsme tu na tom dělali," říká. Všechny tři outfity si budete moci prohlédnout na samotné desce.

Kde vlastně Sharlota čerpá inspiraci a má během tvorby nových singlů nějaký rituál? Inspiraci čerpá z každodenního života. "Život, život. Vždy mě něco nadchne nebo naštve a potom to dám do textů," říká.

"Pro mě je nejvíce komfortní zóna auto. Nejvíc svých textů jsem napsala vždy na cestách, kdy mám nějakou múzu. Těžko říct ale, že bych měla nějaký rituálek," rozpovídala se. Celý rozhovor si můžete přehrát v náhledovém videu, a jak vypadalo zákulisí tohoto pikantního focení, se podívejte v galerii.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy