Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Zákulisí velkolepého večírku v Karlových Varech: Fajnový raut, luxusní róby a hra na eleganci

Zdroj:
+ Dalších 27 fotografií
fotogalerie
V pondělí v rámci filmového festivalu v Karlových Varech proběhla velkolepá Moët party. Na akci dorazila velká spousta známých českých tváří, jako například ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko (29), režisér Filip Renč (53) s manželkou nebo modelka Iva Kubelková (42). Mezi hosty byl i módní expert eXtra.cz Sam Dolce, který přinesl ukázku zákulisí luxusního večírku.

Stylista a módní expert redakce eXtra.cz Sam Dolce se v pondělí večer vydal mezi celebrity na luxusní akci Moët. Ve společnosti plné slavných tváří teklo kvalitní šampaňské proudem a hostům byly podávány ty nejvybranější pokrmy.

Moët party byla velmi sofistikovaná, hosté dodržovali nejen předepsaný dresscode, ale i dekorum. Přesně tak elegantní, jako se tento večírek mohl zdát, byl i ve skutečnosti. Jedná se totiž o nejprestižnější večírek, který v rámci filmového festivalu v Karlových Varech už několikátým rokem probíhá.

Na Moët party se chce objevit každý, kdo v České republice něco znamená. Dle náhledu do zákulisí od stylisty Sama Dolce to vypadá, že se to všem povedlo a večírek byl skutečně na úrovni. Na exkluzivní snímky z pozadí nejprestižnější karlovarské akce a nejlepší outfity přítomných dam se podívejte v galerii.

Související články

Další články