Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zákulisí televize je jedna velká maskérna a party! Kdopak tropí hlouposti?

Zákulisí televize je někdy zajímavé.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
Zákulisí televize může být leckdy opravdu zajímavé. I od těch, od kterých byste to nikdy nečekali, můžete čekat pěknou show.

Být moderátorem nebo moderátorkou není zrovna lehké povolání. Musíte být showmani tělem i duší a nesmíte se bát improvizace a většího davu lidí. Někdy je tato práce podobná té pekařské. Vstáváte skoro už ve čtyři ráno a mašírujete si to rovnou do studia. Jasně, jenom ti, co moderují televizní snídaně…

Dalším známým pozlátkem televizního průmyslu je ta neskutečně dokonalá upravenost všech před kamerou. Hlavně tedy dam. Pokud jste měli někdy depku z toho, že nevypadáte jako například Lucie Borhyová (38) (která je moderátorkou Televizních novin už 17 let!), nebojte, ani ona před příchodem do maskérny nevypadá jako modelka z titulní strany Cosmopolitanu… I když k tomu má ze všech těch moderátorek nejblíže.

A jak to vlastně vypadá v zákulisí a před samou akcí? No, leckoho byste ani nepoznali. Takový Ray Koranteng shodí seriózní výraz a tropí šaškárny, Kristina Kloubková připomíná v maskérně strašidýlko Emílka, Hana Mašlíková (34) z nudy našpuluje rty jako kačer Donald a Gabriela Partyšová (38) někdy připomíná křečovitě se smějícího Lucifera. To je pak naprosto k popukání. Všechny vtipné momentky ze zákulisí máte dole ve fotogalerii!

Související články

Další články