Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Zákulisí Survivoru: Soutěžícím stačí ke štěstí i bahno. Kulhy se proměnil v partnerku Lauru

Zákulisí Survivoru: Martin Kulhánek se převtělil do své partnerky Laury
Zdroj: Se souhlasem TV Nova/koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Survivor 2023

Do televize se dostane jen zlomek toho, co se v reality show Survivor na ostrově v Dominikánské republice skutečně děje. Jak ale účastníci tráví dlouhé dny, když se zrovna „nic“ neděje a nebojují v soutěžích? Zákulisní video odkryla TV Nova. Ostrované jsou velmi kreativní a ke štěstí jim stačí i pouhé bahno. Čas se snaží zkrátit si po svém.

„Je třeba den, kdy se točí jen spoty, které musí být v televizi. Jindy je to volnější, a to je pak úplně na hlavu. Když se jede na souboj, tak to den zpestří, protože něco děláme, ale den, kdy se nic neděje, to se táhne strašně pomalu, přijde vám to pak jak tři dny,“ prozradila nedávno v pořadu Extra Host vyřazená hráčka Survivoru Hanka Gelnárová.

Do televizních dílů se totiž dostane pouze zlomek toho, co na ostrově probíhá a sporadicky se do televize dostanou momenty, jak soutěžící tráví čas, když zrovna nebojují v soutěžích.

Soutěžící se snaží zkrátit čas všemi způsoby

Čas v pustině utíká velmi pomalu, ostrované jsou naprosto odpojeni od okolního světa a nemají ponětí ani o tom, kolik je hodin. „Nebyli jsme o ničem informovaní, ale naštěstí Žanet uměla počítat hodiny rukama přes slunce. Ona, a díky ní i my, jsme věděli, kolik je zhruba hodin,“ dodala pro eXtra.cz Hanka, která bojovala v kmeni Rebelů.

Dlouhé chvíle se snaží soutěžící zkrátit po svém. A jak odkryla TV Nova v zákulisím videu, hráči si vystačí i s bahnem a o zábavu je vystaráno.

Jednou z her, kterou si na ostrově soutěžící našli, je hra „Hádej kdo?“ Znudění a vyčerpaní účastníci se převtělili do známých českých celebrit, politiků, ale i do svých drahých poloviček, jako třeba Kulhy, jak se můžete podívat na Youtube.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy