Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Zákulisí Survivoru 2023: Nový koncept, nová hra. Účastníky čekají mnohem náročnější podmínky

Survivor 2023: Účastníky čekají mnohem náročnější podmínky
Zdroj: koláž eXtra.cz/ Se svolením TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
Survivor 2023

Na stanici TV Nova již brzy odstartuje další řada nejdrsnější reality show světa Survivor. Účastníci letošní série se již nachází na ostrově přežití a boj o titul Survivora odstartuje již brzy. Dva kmeny - celebrity i necelebrity, všechny soutěžící letos čekají mnohem náročnější podmínky než v uplynulých letech. Redakce eXtra.cz zná zákulisní informace!

"​Survivor Česko & Slovensko 2023 bude fyzicky i psychicky náročnější než předchozí ročníky, plný nových výzev a nečekaných zvratů. Podmínky na ostrově v Dominikánské republice budou drsnější," informovali tvůrci drsné reality show Survivor, která již brzy odstartuje na obrazovkách televize Nova a Voyo.

Hvězdný kmen celebrit vs. obyčejní smrtelníci

Proti sobě se opět postaví dva různé kmeny, přičemž jeden bude doslova hvězdný. Boj o titul Survivora svede například moderátor Vašek Matějovský, herečka Radka Pavlovčinová, modelka Andrea Bezděková nebo pokerová hráčka a influencerka Barbora Mlejnková, o dalších účastnících jsme taktéž informovali. Proti celebritám se postaví dosud neznámé tváře, mezi kterými nechybí ani hříšná sexy blondýnka nebo pohledný makléř.

Nový koncept, nová hra: Zákulisí Survivoru 2023

A téměř všichni tito soutěžící již okupují ostrov přežití v Dominikánské republice. I cesta na místo natáčení byla pro účastníky poněkud stíženější, než tomu bylo v uplynulých sériích. "Letos se všichni snaží o co nejmenší kontakt mezi jednotlivými kmeny. Proto kmen necelebrit dorazil na ostrov již včera, ale kmen celebrit je teprve na cestě," informovali tvůrci na Instagramu. "Nová série přinese nový koncept hry, kde diváci budou mít důležitou funkci," uvedli dále.

I letos se v roli moderátora opět představí Ondřej Novotný. Ten na ostrov taktéž již vyrazil, a to po boku své manželky Renaty a malé dcerky. Vše vypukne již brzy! Na Voyo bude první díl k vidění již 25. 1. 2023.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy