Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zákulisí StarDance: Víte, co se dělo, když byly kamery vypnuté? Málem došlo ke katastrofě!

Jak Maruška Doležalová, tak Marek Taclík se zapotili víc než ostatní
soutěžící.
Zdroj: Profimedia.cz
Pro televizního diváka bylo první kolo taneční soutěže StarDance naprosto bez chyby. Jenže jak to tak bývá, vždycky se najde něco, co může celý večer pokazit. Sice se pár soutěžících zapotilo, ale nikdo z diváků nedostatky nepoznal. Co se v zákulisí vlastně stalo?

Co se oku diváka nepodaří objevit, to vám odhalí eXtra.cz. I když se zdál celý zahajovací večer StarDance dokonalý, tak se nenechte mýlit. Přeci jen nedostatky tam byly. Komu se nevyhnuly chvilky obrovské paniky a nervozity nad neplánovanými zádrhely?

1. Radek Banga (33)

Zpěvák kapely Gipsy.cz to schytal asi nejhůř ze všech. Nejenže málem tancoval „slepý“, ale ještě k tomu měl spálené kalhoty! Nakonec mu dilema, jestli si brát kontaktní čočky, či ne, připadalo jako prkotina. „Nakonec mi větší potíže dělaly kalhoty. Bál jsem se, aby nebylo vidět, že je mám propálené. Na páteční zkoušce jsem totiž při pozici, jak jedu na parketě po koleně, dojel až o pět metrů dál, spálil jsem látku i kůži,“ prozradil deníku Aha! nejmenší tanečník soutěže.

2. Marek Taclík (42)

Možná si řeknete, že herec je přeci zvyklý na publikum, takže to dá levou zadní. Jenže Marek byl nervózní jak panic před sexem. Málem dokonce zkolaboval, jak mu bylo úzko ze strachu, že se ztrapní. „Já nic neumím, jsem opravdu strašně nervózní, nehraju to,“ řekl celý zpocený herec, kterého přišla podpořit maminka a dodala mu i odvahu. Nakonec to Marek zvládl a spadl mu obrovský kámen ze srdce a doufá, že příště ho už nervozita opustí.

3. Marie Doležalová (28)

Hvězda sitcomu Comeback se bála, aby její šaty přenos vůbec vydržely. Před tancem se podezřele začaly odlupovat kamínky. Ale naštěstí vše dopadlo dobře, i když „Saša“ měla nahnáno. Ale pak to radši brala s humorem a udělala si z toho přednost. „Tak jsem si řekla, že to bude můj talisman, ale doufám, že už z toho nic jiného neodpadne,“ smála se Maruška. I když by to asi mužské diváky potěšilo, šaty nakonec zůstaly opravdu celé.

Související články

Další články