Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Zákulisí StarDance: Sladké něžnosti Adamczykových, proměna Kostkové a Chlopčík na klíně

Zákulisí StarDance: Něžnosti Adamczykových, proměna Terezy Kostkové a Zdeněk Chlopčík na klíně
Zdroj: Se souhlasem ČT/Mikuláš Křepelka PředchozíDalší
Předchozí Další
+ Dalších 17 fotografií
STARDANCE

V zákulisí StarDance panuje vždy veselá nálada, díky maskérům se dějí kouzla. Například z krásné moderátorky taneční soutěže Terezy Kostkové, která se v zákulisí objevovala v pohodlném županu, se po zásahu stylistů stala pravá dáma. Mezitím jediní manželé v show, Adamczykovi, se před živým vysíláním líbají a chovají se jako čerstvě zamilované hrdličky, jak zachytili také fotografové z České televize.

Zatímco by si někdo mohl myslet, že v zákulisí oblíbené taneční soutěže StarDance se to hemží stresem a negativní náladou, opak je pravdou. Jak soutěžící, tak i moderátoři Marek Eben a Tereza Kostková si užívají společné chvíle a péče stylistů či maskérů. Jiní si utužují jak partnerské vztahy, tak i ty přátelské.

Z županu v dámu

Kostková, která již taneční soutěž moderuje řadu let, se umí proměnit v elegantní dámu jako mávnutím kouzelného proutku. Před živým vysíláním se v zákulisí objevila v pohodlném županu, pod rukama maskérů se ale brzy vyloupla Tereza, jak jsme na ni zvyklí. Na posledním večeru oblékla krásné černé šaty, ve kterých jí vynikl dekolt.


Zamilované hrdličky

Manželé Eva a Marek Adamczykovi v soutěži předvádějí nejen taneční umění, ale také zamilovanost. Na veřejnosti to sice nedávají tolik znát, za oponou je ale jejich náklonnost patrná, tulí se k sobě a výměnou pusinek si prokazují lásku. Mají také zvláštní zvyk. Jak jsme již psali, po přímých přenosech StarDance zásadně neodcházejí ruku v ruce, nýbrž každý sám. Eva jde vždy několik kroků napřed, Marek se drží opodál a společně nepromluví jediné slovo.


V poslední kole vypadla Tereza Mašková 


V zákulisí odhodí přísné tváře i porota a dokážou si všichni ze sebe udělat legraci. Naposledy si nejvíce obávaný Zdeněk Chlopčík sedl na klín vtipně Richardu Genzerovi. A nejen v porotě vznikají i velká přátelství, například zpěvačka Tereza Mašková, která bohužel musela soutěž opustit, a herečka Darija Pavlovičová jsou jako dvě nejlepší přítelkyně a sdílí spolu velkou radost z každého kola.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy